Élő Ige Ifi Gyülekezete
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Élő Ige Ifi Gyülekezete

Itt aztán mindenki elmondhatja a magáét.
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Milyen volt a napod?

Go down 
+8
Judit
zsuzsi
Lídia
Papp Laci
PAndi
Rockbencze
GeryBlade
Admin
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Kis Tábi

Kis Tábi


Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2007. Jun. 03.

Milyen volt a napod? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 3 EmptyHétf. Jún. 04, 2007 7:08 pm

Halika mindenkinek!!!! Very Happy Very Happy

Itt vagyok!!!!!!!


[/b]
Vissza az elejére Go down
Kis Tábi

Kis Tábi


Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2007. Jun. 03.

Milyen volt a napod? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 3 EmptyHétf. Jún. 04, 2007 7:11 pm

A kép persze nem engem ábrázol.
A Gergő műve Smile
Vissza az elejére Go down
Lídia

Lídia


Hozzászólások száma : 34
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 3 EmptyHétf. Jún. 04, 2007 7:16 pm

Üdv itt a fórumon Tábi!
Judit majd írj , milyen lett a visgád!!!!!
Nemsokára hazajön Gergő, ugyhogy most már én is abbahagyom a tanulást,ugyhogy minden bounce bounce bounce

Legyen szép estétek Exclamation Exclamation Exclamation
Vissza az elejére Go down
Lídia

Lídia


Hozzászólások száma : 34
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 3 EmptyHétf. Jún. 04, 2007 7:18 pm

Laci milyen volt a fogorvosnál?
Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 3 EmptyHétf. Jún. 04, 2007 8:46 pm

Nyugi! Ügyes voltam!

Nem sírás -tam,
már nagyfiú vagyok Jól nézek ki .

Lagalábis asszem. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

De még egyszer megmutatom az eredményt Fúj

Szóval, ha jobban megnézed láthatod: a jobb felső, hátsót tömték.



Tábi, majdnem megijedtem! Shocked Shocked Shocked

Ez egy ninja Suspect Suspect Suspect????

Ne tagadd, ez te vagy! És komolyan a Gery fényképezett le Question Question Question Question Question
queen a fotó, de inkább cseréld le Idea[/color][right]
Vissza az elejére Go down
Kis Tábi

Kis Tábi


Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2007. Jun. 03.

Milyen volt a napod? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 3 EmptyHétf. Jún. 04, 2007 9:07 pm

Laci!!!!!


Ejnye-bejnye Razz Ez nem én vagyok!
Nem láttad a matrixot?
Vissza az elejére Go down
PAndi

PAndi


Hozzászólások száma : 21
Age : 41
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 3 EmptyHétf. Jún. 04, 2007 9:09 pm

Pusszillok mindenki.. szeva Tábi jó,hogy te is itt vagy..Smile

Akartam írni többet, de most fejeztem be a második szakdoli,amit a munkahelyen kell írnom,mert a gépen és amonitorom amortizálja önmagát. Szóval most már nagyon vágyom hazamenni,mert már reggel 7óta itt vagyok.

Hát tudjátok most Grazba leszünk.. kár,hogy nem tudsz jönni Laci, de majd tartunk élménybeszámolót és sok sikert a vizsgákhoz. Mindenkire vonatkozik,aki szintén most tólja a végjátékot.

SZal majd jövök pénteken ...de azért visszaolvastam egy csomót..nagyon örülök az aktívitásnak és addig is helyettesítsetek.

Pusz cejjetlek titeket.. sunny
Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 3 EmptyHétf. Jún. 04, 2007 9:26 pm

Hiányozni fogsz nekünk Pandy, de visszavráunk cheers cheers

Á, Tábi engem nem tudsz átverni. lol!

Amúgy a Mátrixot csak a Horvát tanárúr matekkönyvében láttam.

Amúgy mi avn veled Question Hogy ha már itt vagy ne légy silent , csak bátran Razz Razz Razz Razz Razz Razz!
Vissza az elejére Go down
Kis Tábi

Kis Tábi


Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2007. Jun. 03.

Milyen volt a napod? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 3 EmptyHétf. Jún. 04, 2007 9:59 pm

Semmi különös nincsen, azonkívül, hogy megcsípett egy valami. És óriásira nött a csípés és fáj. Szerintem, egy pók volt sírás
Nincs túl sok kedvem újra belépni a szobámba, mert mivan, ha újra támad????? Mad
Jah és persze én is tanulgatok, mint ahogy szinte mindenki. Crying or Very sad

Mindenkinek szép éjszakát kívánok Very Happy
Csak semmi vámpirkodást!!! Razz
Pihizzetek!! Smile Very Happy
Vissza az elejére Go down
Judit

Judit


Hozzászólások száma : 27
Age : 37
Registration date : 2007. Jun. 02.

Milyen volt a napod? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 3 EmptyKedd Jún. 05, 2007 12:40 am

Sziasztok,
Köszi, Lídia, egész jól sikerült, vagyis annyira nem, de nagyon nehéz volt, és ahoz képes ok. (Sajnos nem tudtam, hogy miben különbözött az 1870-es népszámlálás a többitől... Sad )

Nos most fejeztem be egy filmet, amit Andristól kaptam, köszi, nagyon zsír volt Wink A tűzben edzett férfi

mindjárt kifogy az aksi a laptopból, és nem tudom nektek elküldeni. jóéjszakát.
Vissza az elejére Go down
Rockbencze




Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 3 EmptyKedd Jún. 05, 2007 2:54 am

Hú Vazze!

Szevasztok!

Most tele vagyok gondolatokkal, ötletekkel, meg élményekkel, csak az a gáz, hogy már kicsit késő van.

Először is Kedves László testvérem, szeretettel szeretném felhívni a figyelmedet, hogy már kb öt éve így írom a nevemet: BENCZE. És az egy óriási Hiba , ha így írod: Bence.
Másodszor: Bence, te pedig fogadd szeretettel névnapod alkalmából flower
[color=darkblue][color=darkblue]
Habár nem volt névnapom, köszönöm szépen. Egyébként Augusztusban ünneplem.

Na, mindegy nem kötözködöm tovább, mert félek Balhé lesz!

Üdv Drága Rendőrhugicám a Fórumon. Puszikállak

Húúú Judit! Az egy nagyon überállat film. Az amelyikben Denzel Washington játszik ugye? Azt hiszem emlékszem rá, ésha tényleg az, akkor az egy nagyon jó film.
Én sajnos nem tudok majd menni hozzáok mulatni, pedig biztos mindenkit megvernék pinpongba és csocsóban is. Még a sógort is! Laughing

Andi! Érezd magd jól Gráccccccbban! Aztán majd írjál róla ide is! Itt úgy is sokat vagyok!

Egyébként az utóbbi két napomban (vasárnap és Hétfő) nem történt semi különös velem. Vsaárnap próbáltam tanulni filozófiátés Szociológiát, de valahogy annyira rossz volt a kedvem, meg minden, hogy nem nagyon ment. Mit ne mondjak: elég szarul voltam. De aztán hála Isten kegyelmének, ráébredtem, hogy Ő szeret engem, és meg bocsát nekem! Sőt már régen megbocsátott nekem mindent: azokat a bűnöket is, amiket tegnap követtem el, amiket ma követtem el, és azokat amiket holnap fogok, sőt már életem legeslegutolsó bűne is rég meg van bocsátva! Isten úgytekint rám Jézus kifolyt vére miatt, minthasoha egyeteln bűnt nem követtem volna el, ésigaz emberként szeret engem! Hála
Szóval a lnyeg az, hogy nap végére valahogy feltámadtam, és jobban lettem ésöröm és hála töltötte el a szívemet.

Aztán este még elért egy rossz hír, ami miatt szomorú lettem, még pedig az, hogy meghalt Darvas Iván, a Nemzet Színésze 82 éves korában. Remélem ő már jó helyen van!

A Hétfőm már eleve szomorúan indult, mivel ma 87 éve annak, hogy Trianonban alá lett írva az a csúfos döntés! Nem úgy van ám
Már reggel bementem Pestre, randizgattam egy picit a Szerelmemmel, aztán angoloztam, és mentem a Jákim Stúdióba.
Képzeljétek el a fodrászom, aki egyébként színésznő lett vágott a hajamból, úgy, hogy most nagyon Jól nézek ki !
Itt hallottam meg azt a hírt is, hogyGreg Open a Golgota Gyülekezet pásztora lemondott, és hazautazik végleg Amerikába!

Na, jól van most már lépek! A lényeg az, hogy Isten mindig velünk van, és fogja a kezünket bármilyen helyzetben isvagyunk! Pusszantás mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
Rockbencze




Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 3 EmptyKedd Jún. 05, 2007 2:57 am

Huppsz! Most vettem észre, hogy elöző írományomban van egy-két helyesírási hiba. Kérlek nézzétek el nekem, már elég fáradt vagyok.
Vissza az elejére Go down
GeryBlade
Admin
Admin
GeryBlade


Hozzászólások száma : 42
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 3 EmptyKedd Jún. 05, 2007 9:31 am

Egészen drámai mennyiségű post született. Ne írjatok má ennyit, mert egy csomó idő végigolvasni. Very Happy

Juci gratula a vizsgádhoz, Laci gratula, hogy nem sírtál a fogorvosnál, Szerelmem gratula a sok tanulásért, meg a finom vacsiért, Sógor gratula az élethez, Kis Tábi gratula az első sikeres hozzászólásokért, ja meg a képért.

A tűzben edzett férfi meg van nekünk is, de még nem bírtuk megnézni, majd talán hétvégén. Bár ha a Jucinak is tetszett a film, akkor kicsit ódszkodva fogom bekapcsolni. Lehet inkább a " Welcome to Sarajevo"-t nézzük meg. Razz

Tegnap írtó sokat kellett dolgoznom, de remélem ma lájtosabb napom lesz, és lesz alkalmam napközben rápillantani az üzikre. Bár ma lehet nem lesz nagy a forgalom.

Trianonról meg annyit, hogy lesz még Bukarest magyar falu. Rendben

Puszikállak
Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 3 EmptyKedd Jún. 05, 2007 10:56 am

Kellemes reggelt Nektek!

Milyen mozgalmas életetek van.......... csak csodálkozom affraid

Bocs Bebce pale , akarom írva mondani Bencze Wink , azért hogy csak úgy Lebencéztelek ahelyett hogy e nemes nevet: Bence silent , Benczeként írva mondva vetettem volna számítógép monitorra. Ezt az eretnekséget soha többet nem követem el.

Tábi te egy igazi hős king vagy, akarom mondani hősnő queen !
Az egy igazi pók volt affraid Question Question Question Question Question Question
Reméljük elpusztítottad a vadállatot Hiba , és hogy az éjszak
a folyamán No hálózott be !

Juci, minden elismerésünk Rendben

Gery és Lídia: Puszikállak

Vissza az elejére Go down
GeryBlade
Admin
Admin
GeryBlade


Hozzászólások száma : 42
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 3 EmptyKedd Jún. 05, 2007 11:42 am

Sírvaröhögés
Áh csak most láttam a Kis Tábi kalandját a véresszájú pókkal.
Mé nem szólítottad fel a törvény nevében, hogy kezeket fel, igen mind a 8-at. Sok a duma, stb, stb tudod te!

Egyébként egy-egy ilyen találkozás alkalmával Kis Tábi akkorákat szokott visítani, hogy csóri pókicák szivinfarktust kapnak, velem egyetemben. A Greenpeace-t simán lehetne hívni a pókok érdekeit védendő.

Szerelmem most megy szóbelizni, és a tegnapi imázásaink ellenére írtóra izgul. Kitartás Szivi, nem lesz gáz.

Nebulók tanuljatok csak serényen. A terheket úgy is a dolgozók cipelik. Very Happy
Milyen volt a napod? - Page 3 Ant110
Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 3 EmptyKedd Jún. 05, 2007 12:36 pm

Igazán lebilincselő lett volna a pók számára ez az akció Exclamation




Gery, ilyen képeket hogy lehet beszúrni Question Question Question

Meg tehetmél fel új smile-okat is Exclamation
Vissza az elejére Go down
Kis Tábi

Kis Tábi


Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2007. Jun. 03.

Milyen volt a napod? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 3 EmptyKedd Jún. 05, 2007 2:59 pm

Lídia! Sok sikert a visgához. Nem tudom mért aggódsz egyáltalán.
Simán ötös lesz, min álalában. Very Happy Very Happy Very Happy

Gergő!! Ez egyáltalán nem vicces!!!!!!! Nem úgy van ám
Tudod jól, hogy milen eszközöm van ellenük........... Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
GeryBlade
Admin
Admin
GeryBlade


Hozzászólások száma : 42
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 3 EmptyKedd Jún. 05, 2007 3:32 pm

Tábi írta:
Lídia! Sok sikert a visgához. Nem tudom mért aggódsz egyáltalán.
Simán ötös lesz, min álalában. Very Happy Very Happy Very Happy

Gergő!! Ez egyáltalán nem vicces!!!!!!! Nem úgy van ám
Tudod jól, hogy milen eszközöm van ellenük........... Very Happy Very Happy Very Happy

Örömmel jelentem, hogy Lídiám ismét behúzott egy 5-öst a Szőnyi Család számára. Respekt szerelmesem.

Kis Tábi: az egy dolog, hogy a pókokat bünteted, de én mit vétettem? Sad

Ha valakinek vannak jól szmájlijai, az dobja át nekem mélben és szívesen feltöltöm őket.
geryblade@thespanishinquisition.hu

Mondtam mán a Jucinak is simán lehet felrakni képeket. Pár kattintás. Rendben
Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 3 EmptyKedd Jún. 05, 2007 5:10 pm

Bravó Lídia!

Rendben

Lassan mehetünk a gyerektáborba, meg lesz minden vizsgánk.

Én a mai nap hátra lévő részét azzal koronázom meg, hogy anyukámmal elmegyek strandra és úszok egyet!

Kár hogy nektek dolgozni és tanulni kell. sírás

Majd sokat gondolok rátok miközben Okoska -tok, vagy tanulás -tok.

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Naomi

Naomi


Hozzászólások száma : 12
Age : 29
Registration date : 2007. Jun. 03.

Milyen volt a napod? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 3 EmptyKedd Jún. 05, 2007 5:58 pm

[list]
Siastok!Tudom, hogy nem vagyok ifis meg minden, csak nagyon tetszik ez a fórum, ezért gondoltam regiek, és most itt vagyok....Very Happy

Mikor felkeltem megetettem a cicáimat, ugyanis kaptam2-t, még 1,5 hete.
És a suliban 2.órában ofő helyett nyeltan TZ-t írattak velünk,. pedig az ofő az egyik kedvenc órám... geek

Hát, annyi minden történt velem, hogy asszem most nem írnék le mindent, úgyhogy megyek.....Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Laughing What a Face [url][img][/img][/url]
Vissza az elejére Go down
Naomi

Naomi


Hozzászólások száma : 12
Age : 29
Registration date : 2007. Jun. 03.

Milyen volt a napod? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 3 EmptyKedd Jún. 05, 2007 6:00 pm

Ujujjúúúúúj, most vettem észre, hogy az előzőüimben kihagytam néhány betűt, mert rossz a billenytyűzet, különösenmj a "Z" betű...Sad
Vissza az elejére Go down
Judit

Judit


Hozzászólások száma : 27
Age : 37
Registration date : 2007. Jun. 02.

Milyen volt a napod? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 3 EmptyKedd Jún. 05, 2007 6:17 pm

Sziasztok,
Lídiám, ügyes vagy!
Ma voltam bent az egyetemen, ÁRonkával, és a buszon átadták a helyet hogy "üljetek le anyucival...". na mindegy...no comment

GERGŐ! Láttad már a "Welcome to Sarajevo" c. filmet??? NAgyon jó, csatolok egy linket Wink
http://www.port.hu/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=2719&i_city_id=3372&i_county_id=-1

nos, nem mutatom a rossz példát, hogy lehet vizsgaidőszakban filmet nézni... Rolling Eyes

puszi mindenkinek, mos neki ülök közjogot tanulni, mert az az ultrabalos tanárom olyanokat kérdez, amiket nem tudok... Crying or Very sad
puszi, kellemes napot.
Vissza az elejére Go down
Lídia

Lídia


Hozzászólások száma : 34
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 3 EmptyKedd Jún. 05, 2007 6:28 pm

Sziasztok!
Szócal fejlődésvizsgám volt, Margat Mahler személyiségelméletét hútam, aki vicceset akar olvasni, mindenképp nézzen bele Sírvaröhögés , még Freudnál is betegebb

No de nem is e a lényeg, hanem a, hogy a BTK-t útjítják, szóval a hittudományin vizsgátunk, ahol a táblára fel volt vésve a a ének, hoy "Tied a dicsőség, és imádás", szóval tudjátok ti melyik a Very Happy Very Happy Very Happy
Na szóval a késülési idő alatt én egy kis dudolos dicsőítést is tartottam cheers cheers cheers , szóval nagyon jó volt(aért perse késültem is)

Örülök, hogy mindenki ilyen jól van, és ennyi hozzászólásról lemaradtam Very Happy Very Happy Very Happy

És kössz a gratokat, de Istené a dicsőség
Mindenkinek csattanós pusssz
Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 3 EmptyKedd Jún. 05, 2007 10:17 pm

Na ezt megúsztam! Cool

Naomi, tök jó hogy itt vagy!

Ezek a Muzslai lányok ma nagyon vicces dolgokat írtak:

Naomi NYELTAN tongue órája, és Lídia lídia KÉSÜLÉSI ideje érdekes színfoltja a mai fórumnak.

Tábi, ez igen! Ezt is felpróbálhatnád santa Minden esetre ez a kép már jobban sikerült mint a Suspect portréd Laughing

Judit Anyu Laughing hány vizsgád van még?


Holnap reggel megyek vissza Soronba, mert csüt. reggel lesz a diplomavédésem geek . Egész hétfőig ott leszek, de remélem fogok tudni csevegni veletek.
Nagyon élvezem, hogy tudom mi történik veletek!
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Judit

Judit


Hozzászólások száma : 27
Age : 37
Registration date : 2007. Jun. 02.

Milyen volt a napod? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 3 EmptySzer. Jún. 06, 2007 2:07 am

Még kettő vizsgám van, ha már így kérdezted, kedves Laci.
Mellesleg meg nem kéne beszolni az elgépelésekre..azért vigyázz magadra "Soronban"...
Annelies itt van nálam...Smile itt készülünk a vizsgára! Wink és tényleg, könyvtárban tanulunk!! Motiváljuk egymást, és egymás lelkiismerete vagyunk, esetleg ha elkalandoznánk tanulás közben... monkey
szóval most az elkövetkező napokban a gépet sem kapcsolom be, mert nagyon bele kell még húzni.

Lídiám holnap sztem felhívlak, és zaklatlak egy két pszichos kérdéssel a hétfői vizsgámhoz...ha nem haragszol... confused ugye nem? köszi!

Puszi mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 3 EmptySzer. Jún. 06, 2007 7:51 am

Tudtam hogy én is el fogok gépelni valamit............... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Laughing Laughing Laughing

Judit azért ezt nem teheted meg velünk No
Inkább mondd Razz az Analiznak, hogy regisztráljon ő is Exclamation


Szép sunny -ot nektek


A hozzászólást összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 06, 2007 8:25 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Lídia

Lídia


Hozzászólások száma : 34
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 3 EmptySzer. Jún. 06, 2007 8:01 am


Jó reggelt Mindenkinek!

Kedves László, rossz a billentyűzetünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Köszi Judit a védelmet, és hívj nyugodtan, tudod, hogy te bármikor, már ha tudok válaszolni Rolling Eyes

És tényleg nemsokára gyerektábor, vége a vizsgaldőszaknak, csak te fogsz nagyon hiányozni Szerelmem!!!
Puszikállak

Mindenkinek mosolygós napot Laughing Laughing Laughing Laughing

Csattanós pusszancs
Vissza az elejére Go down
GeryBlade
Admin
Admin
GeryBlade


Hozzászólások száma : 42
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 3 EmptySzer. Jún. 06, 2007 11:48 am

Hát szép kellemes napot mindenkinek!

Jelentem senki nem küldött smiley-t, hogy felrakjam. Sad

Juci: 'Vannak dolgok amik megváltoznak, és vannak amik nem' lsd Welcome to Sarajevo. Nem ügy, hogy nem emlékszel. Nyilván majd ráfogod a tanulásra. affraid

Laci: Mé jársz te dologidőben strandolni? Mad

Szerelmem: te is írtóra fog hiányozni a Papának.

Táb: mé nem írol?


Milyen volt a napod? - Page 3 Hondje10
Vissza az elejére Go down
Judit

Judit


Hozzászólások száma : 27
Age : 37
Registration date : 2007. Jun. 02.

Milyen volt a napod? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 3 EmptySzer. Jún. 06, 2007 12:15 pm

Nos itt ülök a kert végében és tanulok, de bekapcsoltam a gépem, mert azon van az Alkotmány, amit olvasgatnom kéne, és észrevettem, hogy itt is van internet. (Vincze Gábor pásztorunk nagyon jó munkát végzett és megjavította a hálozatot itthon) tehát engedtem a csábításnak, és mégis írok Smile )
Codálatos idő van, az árnyas diófa alatt ülve, hallgatom a madarak csivitelését, és élvezem ahogy a nyirkos föld, amelyet még nem értek el a forró, nyári napsugarak, árasztja magából az éltető hűvös lehelletet. Arrow
Mindenkinek legyen egy nagyon szép napja...Wink
Gergő barátom. Sajnos nem értem, hogy mire nem emlékszem...
Vissza az elejére Go down
GeryBlade
Admin
Admin
GeryBlade


Hozzászólások száma : 42
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 3 EmptySzer. Jún. 06, 2007 2:12 pm

Judit írta:
Nos itt ülök a kert végében és tanulok, de bekapcsoltam a gépem, mert azon van az Alkotmány, amit olvasgatnom kéne, és észrevettem, hogy itt is van internet. (Vincze Gábor pásztorunk nagyon jó munkát végzett és megjavította a hálozatot itthon) tehát engedtem a csábításnak, és mégis írok Smile )
Codálatos idő van, az árnyas diófa alatt ülve, hallgatom a madarak csivitelését, és élvezem ahogy a nyirkos föld, amelyet még nem értek el a forró, nyári napsugarak, árasztja magából az éltető hűvös lehelletet. Arrow
Mindenkinek legyen egy nagyon szép napja...Wink
Gergő barátom. Sajnos nem értem, hogy mire nem emlékszem...

Hát Juci No szép tőled, hogy letagadod a múltad egy szeletét. Lehet legközelebb nem ismersz meg bennünket az utcán? pale

Amúgy nem irigyellek téged, Én itt vagyok bent a gyárban. Számítógépezek, nyaggat a főnököm, és a %+%"+ szerverek se akarnak rendesen működni, de élvezem. Az élethez ez is hozzá tartozik.

"Bárki vagy, tudd, hogy hatalmadban áll megváltoztatni a világot!"
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Milyen volt a napod? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Milyen volt a napod?
Vissza az elejére 
3 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Élő Ige Ifi Gyülekezete :: Szövegelés-
Ugrás: