Élő Ige Ifi Gyülekezete
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Élő Ige Ifi Gyülekezete

Itt aztán mindenki elmondhatja a magáét.
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Milyen volt a napod?

Go down 
+8
Judit
zsuzsi
Lídia
Papp Laci
PAndi
Rockbencze
GeryBlade
Admin
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Rockbencze




Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 6 EmptyCsüt. Jún. 14, 2007 1:31 am

Tök jó, hogy mostanában csak én írok ide....

Na, mindegy. Most érkeztem meg, és mondhatom nagyon jót mulattam a Zöld, Büdös, Példaértékű Ogre legújabb kalandjain! Very Happy
Annyira jó volt, hogy még a gondjaimról, és a rám váró két nap nehézségeiről is sikerült szinte teljesen megfeledkeznem!!!!

Mindenféleképpen ajánlom mindenkinek, hogy nézzétek meg, és közben figyeljetek Istenre, mert azért van benne üzenet is!

Ja, és 65892456987 Oscar díjra van jelölve!

Na, most már megyek aludni, mert holnap VÉDEK, mint a zsaruk. Ugye Tábi?
Vissza az elejére Go down
PAndi

PAndi


Hozzászólások száma : 21
Age : 41
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 6 EmptyCsüt. Jún. 14, 2007 8:31 am

queen
Boldog szülinapot Lídia!

Amúgy meg szeretlek titeket...tegnap jöttem rá Smileúgy igazán
na holnap kontakt...
puszapeace
Vissza az elejére Go down
Rockbencze




Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 6 EmptyCsüt. Jún. 14, 2007 9:20 am

Húúúúúúúúúúúúúúúú! Akkor most indulok vizsgázni!
Nem könnyű út... sírás
Vissza az elejére Go down
GeryBlade
Admin
Admin
GeryBlade


Hozzászólások száma : 42
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 6 EmptyCsüt. Jún. 14, 2007 11:05 am

Csőzet mindenkibe.

Remélem mindenki hepi, és lega annyira várja a TÁMADÁST a Juciéknál, mint én.

Hát a holnapi napom nekem se lesz egy leány álom. Reggel kelés, becsattogás a gyárba, 16:15-ös busszal rohanás haza a John ballagására, utána rohanás vissza Pestre. Nem irigylem magam...
Remélem mire odaérünk a Juciékhoz be lesz készítve a szobám. Rendben

Erről jut eszembe. Úgy hallottam lehet hívni havereket a Juciékhoz?
Akkor szólok pár mérnök barátomnak. Aztán mehet a buli. affraid

Milyen volt a napod? - Page 6 60126_10

Milyen volt a napod? - Page 6 60245_10

Milyen volt a napod? - Page 6 60811_10
Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 6 EmptyCsüt. Jún. 14, 2007 1:47 pm

Ehhez a mérnöktársasághoz én is szivesen csatlakoznék. pirat Persze csak ha bevesztek a buliba Rolling Eyes

Szóval Lídia! Próbáltalak tagnap este hívni miután megtudtam hogy zsülinapod van, de nem vetted fel. De most fogadd szeretettel ezt flower flower flower flower

Bencze, remélem már túlvagy rajt! clown

Juci, nekem nincs se polifémém se álomzsákom. Szóval érted Idea
Egy franciaágy megfeklel, szeretek kiterülni Rendben
[/img]
Vissza az elejére Go down
Rockbencze




Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 6 EmptyPént. Jún. 15, 2007 9:17 am

Hú! Hát elérkezett ez a csodálatos nap is, amiről még két éve azt gondoltam, hogy milyen messze is van. :-) Most meg már itt van életem utolsó nappali vizsgája. Legalábbis remélem! "Nem félek, nem félek, a gonosz a végén megfizet mindenért!"
Egyébként a tegnapi védés egész jól sikerült, hála érte Istennek! A main is túlleszünk! :-)

Egyébként az Istennel való kapcsolat, a boldogság, a szerelem, a barátok sokkal sokkal fontosabbak, a vizsgák meg vagy sikerülnek, vagy nem!
ENNYI. Sírvaröhögés
Vissza az elejére Go down
PAndi

PAndi


Hozzászólások száma : 21
Age : 41
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 6 EmptyPént. Jún. 15, 2007 9:38 am

Very Happy Tegnap vmi klassz dolog történt... győzelmet éreztem, amikor egy barátomért imádkoztam...szal meg fog térni. jipi!

Amúgy én egy embert hívtam vagyis 3at s abból egy..jön remélem..(nagyon magányos szerintem) s jó lenne látni ahogy mélyül az ifiben a barátság az vonzó lesz azoknak,akiknek nincs igazán élményük valódi barátokból.
Szorkuljatok ma van a diplomavédése 11kor, azt mondta,ha átmegy akkor eljön szombaton...Smile

Amúgy meg ki megy legkorábban Jucékhoz..?
S jelzem,hogy még nem tudom,hogy benézek-e Revolutionra..

Laci nem beszéltünk semmit,hogy ki mit akar meg mennyit,meg miről...a barátság témában?
Én készültem.. te is?

csáó
Vissza az elejére Go down
GeryBlade
Admin
Admin
GeryBlade


Hozzászólások száma : 42
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 6 EmptyPént. Jún. 15, 2007 9:46 am

Isten áldjon meg mindenkit.

Gondolom lelkes postolóink észrevették, hogy tegnap nem annyira volt elérhető az oldal. Server probléma volt. Annyit zárójelben megjegyeznék, hogy napközben Papp László /Magyarország/ testvérem felhívott, hogy képeket szeretne becsatolni, de ezek szerint olyan jól sikerült neki, hogy megfektette az egész servert.
Nem úgy van ám
Remélem Laci a többiek nem kérnek elégtételt az elmaradt irományok miatt.
Balhé
Na most mán lehet írni.
Okoska
MA TÁMADÁS A JUCIÉKNÁL.
Eszük sokat...

Milyen volt a napod? - Page 6 Kids210

Aztán alszunk egy kicsit...

Milyen volt a napod? - Page 6 Kids110

Majd szombaton jól elleszünk...

Milyen volt a napod? - Page 6 Kids311

Remélem már ti is úgy várjátok, mint én. Addig is puszi mindenkinek...


Milyen volt a napod? - Page 6 Kids410
Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 6 EmptyPént. Jún. 15, 2007 10:17 am

Sóval!

Gratulálunk Bencze a dicsőséges védésedhez! Mindent bele ma is!

Pandy, még ezután készülök, de megpróbálok még ma rádcsörögni.

Bocs mindenkinek a szerverért! Biztos valami szervi problémája lehetett! De úgy tűnik a Gery sikerrel szerverizelte! Most viszont újra megpróbálok képet csatolni, Rendben remélem sikerül.

Tehát repülünk a Juciékhoz............
Milyen volt a napod? - Page 6 Vicc1111
Vissza az elejére Go down
PAndi

PAndi


Hozzászólások száma : 21
Age : 41
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 6 EmptyPént. Jún. 15, 2007 12:58 pm

Very Happy Jihii!
Ákos lediplomázott...Smile
Azt mondja hál' Istennek...
bement s nem tudott válaszolni a kérdésre..de mégis ötöst kapott a diplomája s a többi előző vizsga miatt...Smile Isten fantasztikus dolgokra képes.

Ha minden igaz akkor megismeritek...holnap.
Sztem Gergőhöz passzol leginkább a csapatból, mert helpdesken dolgozik szal szintén informatikus...és ahova megyünk majd falat mészni ott 5-6 évig ő volt a felügyelő..
és tud plafonon mászni:)
na jó remélem jön..aztán majd megismeritek.

Katáról tud vki vmit?
s ki hoz még barátokat?

pusz
Vissza az elejére Go down
Kis Tábi

Kis Tábi


Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2007. Jun. 03.

Milyen volt a napod? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 6 EmptyVas. Jún. 17, 2007 6:39 pm

Sziasztok!

Nagyon sajnálom hogy nem tudtam elmenni pénteken, de naon sokat kellett tanulnom. Biztos naon jó volt, és milyen jó lett volna, ha én ott vok!!!

Holnap lesz a nagy nap! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Neem akarom!!!! sírás
De utána bármikor a rendelkezésetekre állok, ha szerveztek jó kis programokat! Very Happy Very Happy Very Happy

Jah igen, megyek Barnabás táborba! Smile

Nah sok pusszancs Nektek!!!
Vissza az elejére Go down
Kis Tábi

Kis Tábi


Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2007. Jun. 03.

Milyen volt a napod? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 6 EmptyVas. Jún. 17, 2007 6:40 pm

Nah véletlen rossz színt nyomtam Mad Mad Mad Mad
Bocsi!
Azért valahogy ellehet olvasni.
Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 6 EmptyHétf. Jún. 18, 2007 2:19 am

Tábi!
Mire etz olvasod, már túl is leszel az egészen! Az egész érettségi csak egy vicc! Sírvaröhögés
Szóval gratulálok neked! Isten jó Hála
És jó hogy jössz a Barnabásba, de van egy kérdésem.
Hogy sikerült rávenni magad hogy pont a szerbiai team-hez csatlakozz Question Question Question

Amúgy mindenkinek jó hetet! Én még csak most érkeztem haza Pestről, ugyanis a Balázsékkal elmentem Székesfehérvárra, mert a Lippibácsi most ott volt.

Juci! Köszönjük ezt a hétvégét! Én tök jól éreztem magam. A háziasságod és vendégszereteted példaértékű. Szerintem a többiek sem haragszanak meg ha az ő nevükben is ezt küldöm nyilatkozom.
Szóval ezt neked Juci: Puszikállak

A palacsinta is óriási volt!

Jól nézek ki

Amúgy édsanyám múltkor felajánlotta hogy hozzánk is lejöhetne a banda. Lenne é kedvetek?

Na jóccccakát mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
PAndi

PAndi


Hozzászólások száma : 21
Age : 41
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 6 EmptyHétf. Jún. 18, 2007 7:40 am

Jó reggelt!

Juci! :)Szuper volt a hétvége...sok pusz érte, nagyon ügyesen megszervezted. sunny

Tábi! Hogy sikerült az érettségi? Mesélj mindenképpen!

Na és mindenkinek egy kérés...most a hét elején kell költöznöm...minnél hamarabb s szerintetek kit kérjek meg, hogy segítsen..?
Ha vki ráér és van kocsija..az szóljon légyszi!

Meg lesz még egy kérés,ha haragszotok érte..mert kicsit nagy próbába vagyok és kéne kölcsönbe pár cucc..a kecóba.
Majd összeírom, de ilyen,hogy nincs fazék.. meg kalapács, meg...Smile

Szal nem nagy dolgok, az előttem lakó, mint kiderült nem fizetett semmi rezsit s most megint kaptam 22.000 Ft-os számlát... Question Question
Próbálom behajtani rajta..de nem okoztam neki túl nagy ijedelmet.

SZal ez van...
Akinek van kocsija írjon hamar!
Pusz
Vissza az elejére Go down
Lídia

Lídia


Hozzászólások száma : 34
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 6 EmptyHétf. Jún. 18, 2007 9:55 am

Sziasztok Exclamation Exclamation Exclamation

Tábi HAJRÁ!!!!! Te vagy a legügyibb, menni fog!!!!!!

Andi, írd eg mik kellenek, és utánanézek, hátha van valamim, ami neked pont jó lenne Laughing Laughing Laughing

Drága Juditom, én is jól érezetem magam, jó volt újból úgy beszélgetni, mint régen.........

Zsuzsi, te egy angyal vagy, írtó jólesett, hogy gondoltál rám
Laughing Laughing Laughing , egyébként tényleg vége ár a vizsgáidnak???

Nekem itt a nyár, vége a sulinak, ma valószínűleg egész nap itthon pihizek, talán napozok is egyet, hogy nem legyek, ennyire rémísztően fehér pale

Tényleg , Laci, jut eszembe, durva volt a mailed...............Erről még beszélgetünk Nem úgy van ám

Szeretnék dolgozni is a nyáron, de még nem hívtak vissza a melóhelyről, pedig nem lenne jó, ha csak a drága Férjem dolgozna, én meg itthon döglenék.....Egyébként nagyon Te Quiero Szerelmem, szerelmes

Mindenkinek millió pusszancs, és vigyázzatok magatokra Puszikállak
Vissza az elejére Go down
Rockbencze




Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 6 EmptyHétf. Jún. 18, 2007 1:10 pm

Szevasztok!

Tisztelettel jelzem: hazaértem.

Már nagyon régen nem írtam ide, ezért most leírom az utóbbi pár napomat, ti meg győzzétek őket visszaolvasni! lol!

Szóval Pénteken megvolt életem legutolsó iskolai vizsgája is, és hála Istennek hármast és ötöst kaptam! Tényleg nagyon hlás vagyok Istennek, mert nélküle megbuktam volna. Ugyanis, mikor kihúztam a tételeket (egyszerre kilencet kellett, és 10 perc volt a kidolgozásra) akkor láttam, hogy pont ezeket nem nagyon vágom. Mad Gyorsban imádkoztam, és megkértem Istent, hogy segítsen, és áldja meg a vizsgáztatóimat. Ezután nagyon agy csoda következett. Alapból a kevésbé kötözködő tanárokhoz (két újságíró asszonyhoz) kerültem, akiknek nagyon nagy irgalmas szívül volt, és nem hagytak sokat beszélni.
Szóval nagyon hálás vagyok Istennek!

Hála

MOST MÁR VÉGE AZ ISKOLAI ÉVEKNEK, ÉS VÉGRE AZT CSINÁLHATOM, AMIT SZERETNÉK! a KIRÁLY SZÍNÉSZE LESZEK, ÉS TELJES IDEJŰ MUNKÁSA! Rendben

Juci! Én is nagyon szépen köszönöm a vendéglátást neked! Ilyen programokat még igazán csinálhatnánk, főleg, hogy most már telejsen ráérek, és szerdától az én pici Hannám is szabad!
Tényleg! Érte még imádkozhatnátok. Szerdán töriből érettségizik, és ezt a tantárgyat útálja a legjobban!

Szombaton nagyon jóü volt az evangélizáció a Vajdaságban, kb 50 ember nyította meg a szívét Isten előtt! Hála

Vasárnap meg lementem Hannámék telkéra a kis Dunához és baromi nagyot lazítottam! Meleg van
Igaz lesérültem. Mert bárhogy is figyelmeztettek, hogy ne menjek le a víz aljára, én nem hallgattam rájuk, és jól összevagdostam a lábamat kagylókkal. Balhé Úgy, hopgy most sérült vagyok.

De azért jó végre szabadnak lenni, és itthon lenni.

Hála Istennek munkám is van. A Papám könyvét én gépelem be.

Mindenkienk köszönök mindent! Puszikállak
Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 6 EmptyHétf. Jún. 18, 2007 1:30 pm

[color=blue]Bencze gratulálok! Tök jó hogy mostmár van újságíró tesóm. tanulás

Lídia, Angyal milyen durva email-ről is beszélsz Question

Pandy, én sajnos nem leszek Pesten, de szerintem is megírhatod mire van szükséged, szétnézek én is itthon.
Amúgy tök jó volt a beszélgetés, meg mindaz amit mondtál. Máskor is számítunk rád! Rendben

Szombaton mondta a Nati, hogy elmehetnénk kenuzni az egyik nap. Érdekes hogy ezután kb 3. órával a Török Tibi egy üzenetet adott át az Istentiszteleten a fiataloknak, miszerint azt kapta, hogy a jövőben egy kenutúrávak összekötött evangelizáción veszünk részt. Számomra roppant érdekes volt ez a nem mindennapi egybeesés. Hála Igaz az evangelizációs részéről még nincs látás(unk)(om), de ti mit szólnátok egy vasárnapi kenupartyhoz valamelyik hétvégén?

Ez csak egy kérdés, még a Geryvel Lidivel és rebivel sem beszéltük át, de azért kíváncsi vagyok.

[img]


A hozzászólást összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 19, 2007 8:53 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 6 EmptyHétf. Jún. 18, 2007 1:36 pm

ég valami! Bocs! Vagyis: Még valami!

Látom többen regisztráltatok de nem tudtok írni a fórumba. scratch Nekem a Gery segített, tehát mindenképpen kapjátok el Utazunk , hogy ti is hozzá tudjatok szólni a témához Exclamation
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 6 EmptyHétf. Jún. 18, 2007 2:11 pm

Lídia jó pihenést!
Milyen volt a napod? - Page 6 Napoza10

Bencze, ezt a sikeres vizsgád alkalmából kapod!
Milyen volt a napod? - Page 6 Shrek10
Vissza az elejére Go down
GeryBlade
Admin
Admin
GeryBlade


Hozzászólások száma : 42
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 6 EmptyHétf. Jún. 18, 2007 6:57 pm

SzerBusztok

Örülök, hogy mindenki jól van. PAndi a Szőnyi család teljes melszélességgel melléd áll. Tényleg ha valami kell szólj. Kocsi sajnos nincs, de ha lenne, már át is csattogtunk volna érted.

Ifi legújabb TASK!!! Valaki húzzon mán be egy verdát Exclamation Exclamation Exclamation

Juci dánke az élményt.
Milyen volt a napod? - Page 6 Newspa10
Legközelebb, majd pingpong bajnokságot is nyomunk. Most még megúsztátok, hogy mindenkit "kivégezzek" ahogy Attila mondta az Andrásról.

EMBEREK A KIS TÁBI LEÉRETTSÉGIZETT affraid affraid affraid

Milyen volt a napod? - Page 6 Diplom10

Megelőlegezve. Rendben

Respekt Táb
Vissza az elejére Go down
Kis Tábi

Kis Tábi


Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2007. Jun. 03.

Milyen volt a napod? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 6 EmptyHétf. Jún. 18, 2007 9:17 pm

Halika!!!


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Végre vége van!!!! És minden tök happy volt. Tök jó tételekt húztam. A tanárok is naon rendesek voltak. Szóval most minden szupi.
Köszi, hogy gondoltatok rám. Very Happy Very Happy Very Happy
Szeretlek Titeket! Wink Wink Very Happy

Gergő köszönöm amit küldtél! Naon cukker, ari vagy! Very Happy
Mostmár talán nem is vagyok olyan "Kis Tábi", nem?

Laci! Persze, h azért mert Te vagy a vezetője Razz Razz
Nah jó. Amúgy Te ezt honnan vetted? Mert én nem tok róla semmit. Nem tudtam, hogy oda osztottak be.

Andy! Én is szívesen segédkezek a költözködésben, bár autóm nincsen Sad Sad
De bármi másban szívesen.

Mindenkinek jóccakát! Puszikállak
Vissza az elejére Go down
Rockbencze




Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 6 EmptyKedd Jún. 19, 2007 2:43 am

Hűha! Már egy ideje megy a szülés.... Este fél 11-kor ment el a magzatvíz!!!

Hamarosan kiderül: fiú lesz vagy lány?

Jaj! Csak minnél hamarabb legyen már meg!!! Angyal
Vissza az elejére Go down
Rockbencze




Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 6 EmptyKedd Jún. 19, 2007 6:24 am

Hallelujah!!!! Ma hajnalban újabb taggal bővült a Muzslai Kán! Ugyanis megszületett tizedik kistestvérem: Szófia! Hála Istennek mindenki jól van.

lol! cheers Laughing Rendben Sírvaröhögés Sírvaröhögés Sírvaröhögés Sírvaröhögés Hála Hála Hála
Vissza az elejére Go down
Kis Tábi

Kis Tábi


Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2007. Jun. 03.

Milyen volt a napod? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 6 EmptyKedd Jún. 19, 2007 7:17 am

Sziasztok!!!

Nos én akartam közölni veletek a jó a hírt! De amikor a Bencze megtudta rögtön letámadta a gépet! Mad Mad
Nah mind1.

A lényeg, hogy mindketten jól vannak.
Még nem láttam a picit. De biztosan gyönyörű. Very Happy Very Happy
Végülis más nem is lehet. Very Happy Wink Wink Wink
Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 6 EmptyKedd Jún. 19, 2007 8:52 am

Ez nagyszerű és jó hír, puszi az egész családnak
Puszikállak Puszikállak Puszikállak Puszikállak Puszikállak Puszikállak Puszikállak Puszikállak Puszikállak Puszikállak Puszikállak
Vissza az elejére Go down
Rockbencze




Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 6 EmptyKedd Jún. 19, 2007 9:59 pm

Laci!
Igazán köszönöm a Shrek Bébit. Hát nem édes? szerelmes

És bárki szóljon nekem, akinek van valami jó újságcikk ötlete, vagy tud valami zaftos hírt, mert akkor azt azonnal megjelentetem egy keresztény Blikkben. Okoska
Szóval csak pletykáljatok nekem nyugodtan. Az még nem bűn!

Egyébként ma láttam először a kiscsajt, és én mondom, hogy jó fej! Ha továbbra is így fejlődik, akkor ígéretes ROCKER lesz belőle! Hiba

Holnap déleleőtt van utoljára a Szerelmemnek az utolsó érettségi napja, és töriből van az utolsó megmérettetése. Kérlek imázzatok érte! Hála

Mindenkinek a legjobbakat kívánom!
Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 6 EmptySzer. Jún. 20, 2007 12:11 am

Laughing
Vissza az elejére Go down
PAndi

PAndi


Hozzászólások száma : 21
Age : 41
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 6 EmptySzer. Jún. 20, 2007 1:11 pm

sunny
Jipi! Gratulálok a kistesóhoz! Smile Woow.. Jó pihenést Etának! Puszilom.

Tábi!
Gratula neked is az érettségihez! Smile (Amúgy én is Széchényibe végeztem csak pár 100km-rel arrébb).

Bencze! Neked is gratuláció a sulidhoz most végre lazíthatsz egy picit és persze megy a drukk a szerelmednek is,hogy jól vizsgázzon.

S köszi-köszi a támogatást..jelentem sikeresen átköltöztem.Smile
Mikinek nagyon köszönöm a segítséget...akkora csomagtartója van,hogy minden cucc egy fordulóra belefért, pedig az nem semmi dolog,ha azt nézzük, most az egész szobámban egy fordulat hely van..úgy telepakoltam.

Node...még nem a teljesség igényével, de pár dolog, aminek nagyon örülnék..(vannak benne vicces dolgok..de hát,ami nincs nincs)

2 villa Like a Star @ heaven
egy pici fazék, amibe ki lehet főzni egy adag tésztát..pl.
1konyharuha
egy kisebb szürő (tésztához)

Aztán egy fúró, asszem 4 tipli pár csavar, hogy a polc felkerüljön a falra...Smile persze nem én fúrnék...
na most ennyi jutott eszembe...

Pusz mindenkinek..meséljetek kivel mi történt.
Vissza az elejére Go down
Rockbencze




Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 6 EmptySzer. Jún. 20, 2007 9:17 pm

Hát a mai napom idáig elég nagy rohanás volt, és még nincs is vége! Very Happy

Reggel ugyebár elkísértem Hannámat érettségizni, hála Istennek nagyon jól sikerült a törije. Hitlert húzta.
Köszi a sok-sok imádságot az Ő nevében is! Razz

Aztán bementünk együtt meglátogatni Anyukát és Szófiát!
Komolyan mondom! Úgysem hiszitek el, de ez a gyerek egy nap alatt annyit fejlődött, mint én 21 év alatt... Sírvaröhögés

Aztán rohantam vissza Pestre Hannámék lakásába dolgozni, míg Ő bankettozik.

De ne féltsetek 10 órakor én is tépek bulizni.

Holnap meg megyünk Juhász Zsoltiékhoz Bicskére az új bringámért.

Aloah!
Vissza az elejére Go down
Judit

Judit


Hozzászólások száma : 27
Age : 37
Registration date : 2007. Jun. 02.

Milyen volt a napod? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 6 EmptySzer. Jún. 20, 2007 10:23 pm

Szervusztok, régen voltam itt,
Elújságolom nektek, hogy csodálatos 2 és fél napot töltöttem őrbottyánban az Ellel East házban, teljesen egyedül, és felváltva napoztam egy csónakban a tó közepén, és aludtam a hűvös-árnyas szobában. Nagyszerű volt elmélkedni, imádkozni, igét olvasni, ma még az én csodálatos-fantasztikus utolérhetetlen barátnőmet is meglátogattam, és nagoyn sokat jelentett, hogy beszélgettünk, ha bár nem volt mély témázás, de akkor is! köszönöm, Lídiám!

(Nehogy félreértsétek, ez a 2 nap nem a vendéglátás fáradalmait volt kipihenendő...és ezt a fórumot ragadnám meg, hogy bocsánatot kérjek, ha netán valakit megbotránkoztattam a türelmetlenségemmel vagy a pattogásommal...Crying or Very sad de nagyon jól éreztem magam, és ezt még egy párszor megismételjük!!!cheers )

Tábi, nagyon szeretünk!!!!!!!!!!!!!!!!!! king vagy!!!!

Lídiám, tudjuk , hogy Laci barátunk csak jót akart, de én azt a fókás képet sértésnek venném...... Laughing Wink

Andi! megnézem, mit tehetek a villák, stb. érdekében...Wink fúrást biztosan nem vállalok...lehet, hogy jobban jársz!
tongue
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Milyen volt a napod? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Milyen volt a napod?
Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Élő Ige Ifi Gyülekezete :: Szövegelés-
Ugrás: