Élő Ige Ifi Gyülekezete
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Élő Ige Ifi Gyülekezete

Itt aztán mindenki elmondhatja a magáét.
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Milyen volt a napod?

Go down 
+8
Judit
zsuzsi
Lídia
Papp Laci
PAndi
Rockbencze
GeryBlade
Admin
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Lídia

Lídia


Hozzászólások száma : 34
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 2 EmptySzomb. Jún. 02, 2007 2:46 pm

És Zsuzsi üdv itt a fórumon Rendben
Vissza az elejére Go down
Judit

Judit


Hozzászólások száma : 27
Age : 37
Registration date : 2007. Jun. 02.

Milyen volt a napod? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 2 EmptySzomb. Jún. 02, 2007 11:33 pm

sziasztok, én is itt vagyok. nem ígérem, hogy nagyon aktív leszek, de nagyon szeretlek benneteket, és ti vagytok az én második családom!!! és nagyon el vagyok érzékenyülve.... Shocked
szóval, nagyon aranyosak vagytok, de mostanában: study de majd írogatok nektek!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Judit

Judit


Hozzászólások száma : 27
Age : 37
Registration date : 2007. Jun. 02.

Milyen volt a napod? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 2 EmptySzomb. Jún. 02, 2007 11:34 pm

JUJ!!! most érzem csak mennyire el vagyok érzékenyülve...NAGYON SZERETLEK TITEKET!!!! I love you I love you I love you
Vissza az elejére Go down
Rockbencze




Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 2 EmptySzomb. Jún. 02, 2007 11:57 pm

Mi is szeretünk Judit! Komolyan... És áldásokban gazdag tanulást kívánunk neked!

No, de hadd térjek rá az én napomra.
Elég viccesen indult, mert már megint korán keltem, és bespuriztam a Nemzet Fővárosába, hogy randigassak ugyebár egyet az én kis Szerelmemmel. Embarassed

Ez így rendben is volt, és nagyon királyosan éreztük magunkat.

Ezután elmentem a Szabó Ervin központi Könyvtárba, ahol meg volt beszélve az angol tanárnőmmel, hogy talizunk egyet, és megpróbálunk csiszolni kissé gyatra nyelvtudásomon. I please sorry! Laughing
Igen ám, de én csak vártam és vártam és vártam és vártam és vártam a megbeszélt helyen, de a hölgyike csak nem jött. Hívtam vagy ötször, és küldtem neki SMSt is, de ő nem reagált semmire. Crying or Very sad
Így elhatároztam, hogy elindulok a Gyülibe, úgyis ajtónülős leszek, és legalább akkor időben be is érek.
Útközben ért a hír, hogy a tanárom kissé elaludt az éjszakai bulizások miatt, és ezért nem tudott ott lenni. Puff neki! Mindez délután fél négykor!

Mindegy lenyugodtam, és bementem az Isten Házába! És be kell valljam lovagiasan, hogy nagyon jól, éreztem magam. Nagyon jó volt a prédikáció, a dicsőítés, csak egy a gond: nem szeretk hátul ülni, mert nagy a zsongás.

A lényeg az, hogy a napom heppi enddel zárult, így el is búcsúzom: Jó éjszakát mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
Judit

Judit


Hozzászólások száma : 27
Age : 37
Registration date : 2007. Jun. 02.

Milyen volt a napod? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 2 EmptyVas. Jún. 03, 2007 12:55 am

Nos, mivel nagyon tetszik ez a fórum, gondoltam, mesélek a napjaimról...:F (ez a kettőspont-nagyef, egy nagyon vicces smiley, amit már nagyon megszoktam, mert Tamara barátnőmmel mindig használjuk, és nézzétek el, hogy ezt használom..amúgy egy fogatlan smiley...:F)
elmesélem például nektek, hogy tegnap az ifiről hazafelé valaki rámhapcizta vérét az órrából a buszon..

No

NAGYON UNDORÍTÓ VOLT!!! pont a cigánykutatásokról szóló folyóiratra!

na, de hogy jókat is meséljek...

!!Irtó jó volt az ifi;)!!

és még egy vicc is, mert sztem, nagyon jó, ezen nevetek egész este..:
"Az optimista látja a fényt az alagút végén, a pesszimista látja a sötétséget, a realista a vonat fényszóróit, a mozdonyvezető meg három idiótát a sineken."

remélem ilyen sztorikat vártatok ide a fórumra....
puszilok mindenkit, kellemes vasárnapot.

ui: remélem tetszik a kép, direkt azért raktam ki, mert már többen is megdícsérték, és most mondom, hogy nem tudom, hgoy kit képzek oda, mert már ezt is egy páran megkérdezték... Cool
Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 2 EmptyVas. Jún. 03, 2007 2:41 am

CSumi Tesók!
Rendben a szóbelim megvan!!!!!

Magam is alig hiszem el. Az írásbeli eredménye csak két hét múlva lesz meg. Talán sikerült az is.

Szóval kössz az imákat. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Amúgy tényleg így éreztem magam amiért nem tudtam ottlenni az ifin sírás

Sajnos jövőhéten se leszek. Utána viszont fejetetejére állítjut a Lakatos lakot!!!!!!! cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry

Szóval örülök hogy te is itt vagy Juci lol! Jó hogy megosztottad velünk a legújabb, buszon tapasztalt átélésedet. affraid Valóban sokat épültünk belőle..... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Andy! bounce erre az ötletre most ez a válaszom No

Bence, te pedig fogadd szeretettel névnapod alkalmából flower

Üdv a albino -nak , [color:6b2a=darkblue:6b2a]és Lídiának bom

Ja Gery geek, rólad majd elfeledkeztem.

[color:6b2a=blue:6b2a]
Ha jól tudom így kell mondani: Have a good sleep! Sleep Sleep
De mindegy, papírom van róla cheers
[size=18][/size][/size]
Vissza az elejére Go down
GeryBlade
Admin
Admin
GeryBlade


Hozzászólások száma : 42
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 2 EmptyVas. Jún. 03, 2007 4:58 pm

Csőzet

Laci gratuláció & respekt a vizsgádhoz. Milyen hatalmas a mi Istenünk. Hála - neki
Csak nem egy Angyal vizsgáztatott Question Question Question

Látom Juci is bekaratéjozta magát körünkbe. Hiba Tök jó, hogy te is itt vagy. Mán hiányoztál, és mi is szeretünk téged. Oly annyiraa, hogy 15-én Utazunk hozzátok. Remélem senki nem felejtette el Exclamation Exclamation Exclamation

A www.szabkerifi.hu-n olvastam, hogy a Jesus Revolution koncert csak este 19:00-kor kezdődik, úgyhogy ezt a 8-kor lécelést még át kéne beszélni.

Jut eszembe felraktam a honlapra pár képet a margitszigeti együttlétünkről.
www.eliifi.atw.hu

Szegény Lídia egész nap tanulás Mán vége lehetne a vizsgaidőszakának.

Legyetek jók.
Puszikállak
Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 2 EmptyVas. Jún. 03, 2007 6:16 pm

[color=green]Kössz Gery!

lol!

Valóban hatalmas a mi Istenünk, tehát én is Hála

Nem egy Angyal angyal ült ott, hanem egyenesen kettő Angyal Angyal
Ráadásul az egyik nő volt, a másik meg férfi.


ANNAMARI cyclops te miért nem írsz Question Question Question Question
Neked biztos óriási élményeid vannak.
Csevegj bátran Razz Razz Razz Razz Razz
Nem haragszunk meg érte Wink Wink Wink [/color
]


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 03, 2007 6:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Lídia

Lídia


Hozzászólások száma : 34
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 2 EmptyVas. Jún. 03, 2007 6:17 pm

Sziasztok-SZiasztok Drágáim!!!
Örülök, hogy mindenki ilyen jól van Rendben , és Laci grat a vizsgádhoz
Én is vagyogatok....csak írtó sokat tanulok ám, még szerencse, hogy semmi nem rajtam múlik Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Judit én is írtóra szeretlek ám Puszikállak , csak valahogy szedj le engem arról a képről, please Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad , mert nagyon gáz
Mindenkinek millió pussz, én még 7-ig study study study , utána pihi lol!
mindenkinek gyönyörű szép vasárnap estét
CUPPPPPP
Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 2 EmptyVas. Jún. 03, 2007 6:24 pm

Kössz Lídia!

Szerintem inkább menjél Basketball -ni, vagy bounce -ni
Vasárnap van! Csak lazíts! Meleg van
Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 2 EmptyVas. Jún. 03, 2007 6:26 pm

Amúgy mit szóltok a portrémhoz???????
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Judit

Judit


Hozzászólások száma : 27
Age : 37
Registration date : 2007. Jun. 02.

Milyen volt a napod? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 2 EmptyVas. Jún. 03, 2007 6:33 pm

Nos, mivel Lídia anyánknak nem tetszett, hogy a képemen van, egy hatalmas piros szivecskét rajzoltam az arca helyére, hogy ne lehessen felismerni. Megpróbáltam csatolni egy képet róla, de nem sikerült...ide nem lehet berakni képet?
Vissza az elejére Go down
Lídia

Lídia


Hozzászólások száma : 34
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 2 EmptyVas. Jún. 03, 2007 8:10 pm


Kösz Laci a javsalatot, megfogadom Very Happy
Judit írtó cuki vagy, kösssz bounce bounce bounce
Gergő, NAGYON SZERETLEK szerelmes
Cupp
Vissza az elejére Go down
GeryBlade
Admin
Admin
GeryBlade


Hozzászólások száma : 42
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 2 EmptyVas. Jún. 03, 2007 8:21 pm

Látom látom kezd beindulni a biznisz
cash
Már annyi hozzászólás van, hogy el se hiszem. Tényleg fura ekként értekezni a többiekkel. Napi kapcsolatban megosztani, véleményezni a történéseket.

A pénteki ifin meg csodálatos volt, hogy milyen módon élitek meg, éljük meg az Istennel való járást. Mindjárt bele is írom az Isten és mi fórumba.

Jók legyetek, és aki még nem reggelt be, pl Tábi, Bobák Andris, Nati, Simeon, Valcsi hajrá, hajrá.
Tudom a Rebinek gondjai vannak, ezért az Ő regisztrációját adminként kitöröltem. Ergo lehet próbálkozni megint.

Legyetek jók.

Puszikállak
Vissza az elejére Go down
GeryBlade
Admin
Admin
GeryBlade


Hozzászólások száma : 42
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 2 EmptyVas. Jún. 03, 2007 8:22 pm

Jó tembien á ti.

szerelmes
Vissza az elejére Go down
GeryBlade
Admin
Admin
GeryBlade


Hozzászólások száma : 42
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 2 EmptyVas. Jún. 03, 2007 8:24 pm

Judit írta:
Nos, mivel Lídia anyánknak nem tetszett, hogy a képemen van, egy hatalmas piros szivecskét rajzoltam az arca helyére, hogy ne lehessen felismerni. Megpróbáltam csatolni egy képet róla, de nem sikerült...ide nem lehet berakni képet?

Juci belehet, csak egy picit macerás. Expert júzernek kő lenni. Hiba
Vissza az elejére Go down
Judit

Judit


Hozzászólások száma : 27
Age : 37
Registration date : 2007. Jun. 02.

Milyen volt a napod? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 2 EmptyVas. Jún. 03, 2007 9:24 pm

nos, akkor majd megcsodálhatjátok Lídia aranyos arcát, amint odaadom Gergőnek jövőhéten.

Amúgy miért nincs slide-show function a galériában?...:S nem mintha kritizálnám...csak nem lehet megoldani? I love you
Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 2 EmptyVas. Jún. 03, 2007 9:39 pm

GeryBlade írta:
Jó tembien á ti.

szerelmes

Ezt a kódolt üzenetet elmagyaráznád Gery? Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question

Nemdebár ez egy publikus csevegőoldal Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Vissza az elejére Go down
Judit

Judit


Hozzászólások száma : 27
Age : 37
Registration date : 2007. Jun. 02.

Milyen volt a napod? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 2 EmptyVas. Jún. 03, 2007 10:02 pm

Nos nem bírok magammal, mert annyira king ez a fórum!!!!

Szóval arról szeretnék beszélni nektek, hogy készüljön mindenki a 15-ére, mert hatalmas partyt rendezünk!!! sunny

lesz kaja, öhön (vagy más néven slambuc), ami nagy finom.
másnap anya speciális palóc levese lesz, és palacsinta.
És ha valakit az Úr netán arra indít, hogy üdítőt és rágcsálnivalót hozzon, akkor engedelmeskedjetek (amúgy máskor is érdemes...Wink)

tehát amivel még rá tudlak beszélni titeket, hogy gyertek, hogy lehet pinpongozni, frizbizni, ugrálózni, üldögélni a teraszon, felőlem napozni is, de csak csadorban, tollasozni, társasozni, (rengeteg van..., még a micimackó mézes futam is Wink nagyon izgi, én szoktam vele játszani Áronkával). Aztán vettünk nagyon klassz sokszemélyes kanapét, ami rendkívül ideális, egy kötetlen beszélgetésre, ahol is beszélgethetünk a mi hatalmas és csodálatos IStenünkről. Tehát érdemes eljönni, én szeretném, hogyha jelentkeznétek a vezetőknél, csak hogy tudjam, hogy hány személyre tervezzek ágyat, kaját stb.
Apropó, hálózsákot hozzatok légyszi, mert szivacsok vannak, de ágynemű biztos nem jut mindenkinek.

Azt hiszem ennyi, mégegyszer:

MINDENKIT SZERETETTEL VÁROK JÚNIUS 15-16-ÁN IDE, AZ ESZE TAMÁS UTCA 46-BA!

Aki nem tudja még, pénteken itt találkozunk, minél hamarabb (a legújabb információk szerint, javítsatok ki ha nem) és szombaton együtt megyünk be a gyüibe.
Vissza az elejére Go down
Lídia

Lídia


Hozzászólások száma : 34
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 2 EmptyHétf. Jún. 04, 2007 8:18 am


Sziasztok!
Én már ilyen korán reggel itt, ugyanis a Drága Férjem már elment dolgozni, na persze engem is felvert Very Happy (egyébként is felkeltem volna, mivel ma is egész nap tanulás ), és azt muszáj reggel kezdeni, mivel estefele már nem nagyon tudok Meleg van
De holnap is lesz egy szóbelim, ugyhogy imádkozhatnátok értem, hogy engem is egy Angyal vizsgáztasson
Remélem mindnkinek gyönyorűszép napja lesz, vigyázzatok magatokra

"De akik az Úrban bíznak, erejük megújul, szárnyra kelnek, mint a saskeselyűk, futnak és nem lankadnak meg, járnak, és nem fáradnak el!"
Újra hétfő reggel bounce bounce bounce

Mindenkinek CUPPPP Puszikállak
Vissza az elejére Go down
GeryBlade
Admin
Admin
GeryBlade


Hozzászólások száma : 42
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 2 EmptyHétf. Jún. 04, 2007 9:46 am

Eltűntek a képek a weblapról Exclamation Ki szedte le? Mad Remélem csak megint explorer gáz van.

Juci: No lesz vetítés, hacsak nem mondasz nekem egy olyan progit, amelyik gyárt ilyen weblapot, de ne legyen pirat
Jó hogy elmondtad, hogy mi lesz a kaja, így legalább lehet 2 napi hideg élelemmel készülni. Razz
Arra gondoltam, hogy lehetne akár pingpong bajnokságot is csinálni szombat délelőtt. Snelbe le lehetne zavarni az egészet. Sorsolás után 2 nyert szettig menne egy-egy derbi, utána meg a győztesek játszanának egymással tovább. A végén meg jól megnyerném az egészet. tongue
De akár csocsót is nyomhatnánk paralelbe a pinyóval. Abban is jó vagyok.

Szerelmem: tanulj csak serényen, míg nem vagyok odahaza.

Hová tűnt PAndi elvtársnőnk? Tud valaki valamit róla? Vagy az igazság odaát van? Eddig Ő volt az egyik leglelkesebb fórumozónk. Amióta kitöröltem a Rebit, azóta egy mukkot sem írt. Laughing

Puszikállak
Vissza az elejére Go down
Lídia

Lídia


Hozzászólások száma : 34
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 2 EmptyHétf. Jún. 04, 2007 10:00 am

Andi, én is hiányollak Exclamation Exclamation Exclamation
Vissza az elejére Go down
Judit

Judit


Hozzászólások száma : 27
Age : 37
Registration date : 2007. Jun. 02.

Milyen volt a napod? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 2 EmptyHétf. Jún. 04, 2007 10:06 am

Ja igen, csocsó is van, ezt el is felejtettem:)
tényleg legyen mindenkinek egy nagyon áldott napja, én is vizsgázom ma este hattól...Rolling Eyes


"Tied, Uram a nagyság, a hatalom és a fenség, a ragyogás és a méltóság, bizony minden, ami a mennyben és a földön van! Tied, Uram, az ország, magasztos vagy te, mindenek feje! Tőled ered a gazdagság és a dicsőség, te uralkodsz mindenen. A te kezedgben van az erő és a hatalom, a te kezed tehet bárkin nagygyá és erőssé." (I Krónika 29:11-12)

Anneliesnak ma van anatómia szigorlata....nagyon izgi....
pale Ha valakai olvassa, esetleg imázzatok érte!! köszi
Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 2 EmptyHétf. Jún. 04, 2007 10:54 am

Szépet jót és napot mindenkinek!

Jó hogy itt vagytok!

A Pandi testvérnőnk azt írta hogy ma fog legközelebb hozzászólni a dolgokhoz, tehát nyugodjatok meg, biztos fog írni.

Én ma 11- re fogorvoshoz megyek.
Balhé

Ilyen szépek lesznek a fogaim utána!
Fúj

Gery! Este hallottam Idea hogy csöngött a teflonom ,de mire felvettem már nem voltál vonalban. scratch
Próbáltalak visszahívni téged meg a Lidust Laughing is, de csak egy sípszót hallottam. Mad

Száp sunny -ot nekünk!
Vissza az elejére Go down
Lídia

Lídia


Hozzászólások száma : 34
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 2 EmptyHétf. Jún. 04, 2007 1:10 pm


Jaj emberek, én úgy unatkozom... Sad Mad Crying or Very sad
MÁRMINT TUDNÉK ÉN MIT CSINÁLNI... Laughing Laughing , de muszáj tanulás , és ez írtó unalmas.....
[b]
Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 2 EmptyHétf. Jún. 04, 2007 1:42 pm

Lídia! Nem úgy van ám
Csak folytasd! Rendben
Vissza az elejére Go down
Lídia

Lídia


Hozzászólások száma : 34
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 2 EmptyHétf. Jún. 04, 2007 3:14 pm

tanulás Igenis Laci tanulás Meleg van
Vissza az elejére Go down
PAndi

PAndi


Hozzászólások száma : 21
Age : 41
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 2 EmptyHétf. Jún. 04, 2007 4:11 pm

EZ a nap valami fantasztikus..!!! sunny
Kaptam pár nagyon klassz zenét a light jazztől az rnb-ig s most ebbe a lágy ringatásban tolom a sok számlát...
mintha tengerparton lennék.

Smile
Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 2 EmptyHétf. Jún. 04, 2007 5:06 pm

[color:f3d8=darkblue:f3d8]Elképesztő!
Sírvaröhögés
A Pandy újra itt!

Már hiányoltunk ám! De hol vannak a többiek Question Question Question Question Question

Annamari, Zsuzsi, Bence, Rebi, Táb, stb. Question Question Question Question Question Question

Nm tudjátok miből maradtok ki Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation


Pandy Exclamation Amúgy kár hogy nem tudok holnap veletek menni Gratz-ba Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Megírtad már mind a három dolgozatot?

sunny[/size]
Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 2 EmptyHétf. Jún. 04, 2007 5:12 pm

Papp Laci írta:
GeryBlade írta:
Jó tembien á ti.

szerelmes

Ezt a kódolt üzenetet elmagyaráznád Gery? Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question

Nemdebár ez egy publikus csevegőoldal Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Van egy tippem Gery Idea Idea Idea Idea
Ez lehet hogy azt jelenti: "jó tett helyében jót várj" Question Question Question
Csak mondjuk valami más nyelven,.................. mondjuk üzbégül Rolling Eyes

Kíváncsi vagyok, de tényleg tongue tongue
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Milyen volt a napod? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Milyen volt a napod?
Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Élő Ige Ifi Gyülekezete :: Szövegelés-
Ugrás: