Élő Ige Ifi Gyülekezete
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Élő Ige Ifi Gyülekezete

Itt aztán mindenki elmondhatja a magáét.
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Milyen volt a napod?

Go down 
+8
Judit
zsuzsi
Lídia
Papp Laci
PAndi
Rockbencze
GeryBlade
Admin
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SzerzőÜzenet
Judit

Judit


Hozzászólások száma : 27
Age : 37
Registration date : 2007. Jun. 02.

Milyen volt a napod? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 7 EmptyCsüt. Jún. 21, 2007 9:46 am

Sziasztok,
valaki itt hagyta a KAlvin Clein fekete zipzáras felsőjét. ha senki nem jelentkezik elhordom...Wink
puszi
Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 7 EmptyVas. Jún. 24, 2007 10:25 pm

Kedves Teshowk!

Remek napom volt! Édsanyám csinált egy ünnepi ebédet a családom számára a sulim befejezése alkalmából. Ami különösen jó volt, hogy a Vincze, Dornyi és Horváth család is eljött erre és ez az egész családomra jó benyomást gyakorolt az ittlétük.
Sikerült röviden bizonyságot is tennem és (mások elmondása szerint) ott volt az Úr! Hála

Az Úr adott egy ígéretet évekkel ezelőtt arról, hogy az egész családom meg fog térni. Már nagyon sokan meg is pohultak, és lépésről lépésre az látom hogy valóra válik a prófécia!

Szóval ez egy remek nap volt!

Holnap reggel megyek a gyerektáborba Utazunk , de remélem ettől még bele fogok tudni nézni a fórumba.

ÍRJATOK ÁM! Jól nézek ki

Jó hetet mindenkinek!
Puszikállak
Vissza az elejére Go down
GeryBlade
Admin
Admin
GeryBlade


Hozzászólások száma : 42
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 7 EmptyHétf. Jún. 25, 2007 9:03 pm

Písz mindenkibe

Juci Calvin Klein nem a melegek divattervezője Question Question Question
Ha kiderül, hogy kié a ruha, kérem a nevét, hogy jól elbeszélgethessek vele. Mad

A szerelmem ma elment a gyermektáborba, és egy hétig nem fogom látni. Annyira hiányzik, hogy a szó szoros értelmében belebetegedtem. Írtó rosszul érzem magam, és az orvosra 3 órát kellett várnom a rendelőben. Mán értem miért akarnak forradalmat egyesek....
Elvileg csak csütörtökön kéne bemennem dolgozni, de nem nagyon megy nélkülem a gyár, így holnap reggel vizitálnom kell. Azért nem akarok bent heggeszteni egész nap, elvégre táppénzen vagyok.

Andi meglesznek szombatra a cuccok amiket kérél. Visszünk konyharuhát, villát, stb, stb...

Legyen minden jobb.

Jut eszembe kicsit lankadt a lelkesedés a fórum iránt Exclamation
Nincs suli, nincsenek vizsgák, és már is nincs miről beszélgetni mi? Mintha előre tudtam volna...
Juci, Táb, RockBencze, Zsuzsi's, PAndi, László LEHET ÁM IROGATNI Exclamation Exclamation Okoska
Vissza az elejére Go down
Judit

Judit


Hozzászólások száma : 27
Age : 37
Registration date : 2007. Jun. 02.

Milyen volt a napod? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 7 EmptyKedd Jún. 26, 2007 10:44 am

Sziasztok!

Befejeztük az ereszaljdeszkafestést!!!!!! És végre kitakaríthattam a körmöm alól a zöld festéket! Amúgy tényleg nem történik semmi említésre méltó, ezért nem írogatok. tudjátok, csomagolás, szomszédnénivel kávézás, takarítgatás itthon, nagymama, könyvtár...
várom a pénteket, hogy legyen ifi, majd beszélünk. ha minden jól megy, sütök nektek meggyes-diós sütit. tongue
kellemes hetet addig is mindenkinek.
Vissza az elejére Go down
Rockbencze




Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 7 EmptyKedd Jún. 26, 2007 10:16 pm

Kedves Sógor!

Kérésed parancs.

Én azért nem írogattam mopstanában, mert nem voltam Internet közelben, és egyfolytában csináltam valamit.

Most leírok pár dolgot:
Csütörtökön nagyon király volt a BEATRICE köncert, és habár majdnem sikerült szétvernie a viharnak, de mi nem hagytuk magunkat, és teli torokból ordítottuk, hogy : NEKÜK MÁR NEM KELL SEMMI!!!! Fúj

Pénteken csináltunk egy közös bulit Hannáméknál. Én is elhívtam pár volt osztálytársamat, és Ő is a barátait. Persze a Szűlei elmentek otthonról, így hajnali háromnegyed háromkor pörgött a bucsúbuli... Sírvaröhögés

Szombaton eljött az evangelizációra a volt kommunista tanárom. 80 valahány éves, és most jezdte el a Károly Gáspár Egytemet, és csinálja a hatodik diplomáját. Elképesztő!
Kérlek, imázzatok érte, hogy találkozzon Istennel! Hála

Vasárnap az új bringámmal, és a Szerelmemmel megtettünk 60 kilómétert egészen Szigetbecséig a telkükig. Itt átúsztuk párszor a Dunát, napoztunk, pihentünk csónakáztunk, rengeteget röhögtünk, de azért komoly dolgokról is beszélgettünk, akármilyen hihetetlenül is hangzik ez. Sírvaröhögés

Itt voltunk egészen Keddig, amikor is 60 kilómétert visszatekertünk Pestre a legerősebb szembeszéllel szemben. Mondhatom jól kifáradtunk.
Ja, és még valami. Rájöttem, hogy Pesten kész ögyilkosság biciklizni, és most emiatt egy picit haragszom a városvezetésre, akik immár húsz éve nem képesek csinálni a központba normális bicikliútkat! Nem úgy van ám

ENNYI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hát nagyjából így teltek az elmúlt napjaim, és reméltem most sikerült pótolnom a múlasztásaimat.
Nagyon szeretm a szabadságot, és szeretlek benneteket is!
Most azt élvezem, hogy nem csinálok semmit, de sajna holnaptól már munka! sírás

Majd jelentkezem.
Vissza az elejére Go down
Kis Tábi

Kis Tábi


Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2007. Jun. 03.

Milyen volt a napod? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 7 EmptyCsüt. Jún. 28, 2007 7:32 pm

Sziasztok!!!

Hát tényleg elég üres lett a fórum.
De velem sem történik túl sok dolog, szóval nincs naon miről írnom.
Itthon vagyok, fözögetek, babázok.....
Semmi különös.
De talán jövő héten tudok dolgozni. És lehet h újra megyünk pantominezni néhány fiatallal.
Gergő remélem már jobban vagy.
Lídia, Laci! Kitartás, már csak 1 nap van hátra, aztán kipihenhetitek a hét fáradalmait. Biztros jól lefáraszthatak a gyerköcök.
Holnap ifi. Addig is sok puszi!
Vissza az elejére Go down
GeryBlade
Admin
Admin
GeryBlade


Hozzászólások száma : 42
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 7 EmptyCsüt. Jún. 28, 2007 8:14 pm

Csákányi Laci bá

Köszönöm a lelkes érdeklődést, már jobban vagyok, bár néha még mindig rámjön a szapora. affraid
Amióta egyedül viszem a boltot most először voltam távol egynél több napra, és örömmel konstatáltam, hogy megáll az élet nélkülem, ennek az az előnye, hogy annyi munka halmozódott fel számomra, hogy ma reggel fél 8-tól délután 6-ig bent heggesztettem, és még ebédelni se volt időm elmenni.
Valószínű holnap is sokáig leszek a gyárban, ami megingatja az ifin való részvételemet.
Ez nem tudom kinek jó, kinek rossz hír... Embarassed
Már csak kettőt kell aludni és hazajön a szerelmesem, végre újra összeáll a Szőnyi család Exclamation Exclamation Exclamation Magam meg újra visszatérek szűkebb mikrokörnyezetem, Őrbotyi ( ahogy jóanyám szokta volt mondani) földjére.
Vasárnapra már elterveztünk egy nagy adag napozásos, eperevéses, szángriázásos napot a nejemmel.

Legyen minden jobb.

u.i: Táb nem kell mán tanulnod? Razz Razz Razz
Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 7 EmptyVas. Júl. 01, 2007 2:06 am

Jelentem, TÚLÉLTÜK!
Balhé

Szóval a pulyák is hazahúztak, meg mi is.
Jó volt: gitároztunk, ettünk, kirándultunk,fürödtünk.........üvöltöztünk, megpróbáltunk aludni, szétválasztani azokat akik össze akartak verekedni stb.
Továbbá lenyomni a Naomit a víz alá, de nem mindíg sikerült. Kemény csaj, Muzslai. Hiba

Most olvastam végig a heti eseményeket.
Sajnálom h lemaradtam a Juc meggyesdiósáról.

GEry és Lídia, remélem meggyógyoltatok. Gergő, kérlek mihamarabb telepítsd a smiley-kat, hátha visszatér az élet a fórumba!

Tábi, a golgisokkal pantomimozol?

Na cakát mindenkinek!

Puszikállak
Vissza az elejére Go down
Rockbencze




Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 7 EmptyVas. Júl. 01, 2007 12:43 pm

Szevasztok!

Azért annak örülök, hogy habár tényleg megcsappant egy kicsit a lakesedés a fórum körül, DE AZÉRT A KEMÉY MAG EGYBEN MARADT! Very Happy

Sógor, Papp Laci mondta, hogy szerzett Rockeres szmájlikat, azokat, lécci, minnél hamarabb tedd ki! Hála

Én mostanában rengeteget dolgozom, és még többet lazulok! Szal: élvezem az életet.
A munkám jelenleg elég egyszerű: egy keresztény könyvet gépelek be, és tördelek meg, aminek Nagypapám az értelmi szerzője. Nagyon áldott könyv lesz, ha kell belőle valakinek az szóljon, mert majd nekem is üti részsesedés a markomat!

Képzeljétek! 28-án voltunk tíz hónaposak a Szerelmemmel! Úgy gondolom, hogy ez már elég kerek.
Egy csillebérci piknikkel ünnepeltük meg a dolgot, ahol barom jól éreztük magunkat.
De sikerült is felfedeznünk egy nagyon érdekes dolgot, amit jó lenne ha BIOLÓGUSOK alá tudnának támasztani! Tehát a lényeg az, hogy leheveredtünk egy szép fa ala, és akkor vettük észre, hogy egy rohadt nagy szavasbogát imbolyog lefele a törzsön, aztán később észrevettünk egy másikat a földön, aki már halott volt. Béke poraira! Később láttuk meghalni azt, amelyik mászott lefele, és láttunk még a fán, és a fa körül ilyen megtermett bogarakt haldokolni. Különben kettőt haza is hoztam...

Lehetséges, hogy ezeknek külön temetkezési helyük lenne? Olyanok lennének, mint az elefántok? Ti mit tudtok erről?

Szombaton meg voltam gyüliben, és hazafele végig tekertem. Másfél óra alatt tettem meg útat.

Délután meg indulok Szomorra biciklivel, holnap reggel meg a Velencei Tóhóz.

Isten Áldása és Kegyelme töltsön be titeket gazdagon!
Vissza az elejére Go down
GeryBlade
Admin
Admin
GeryBlade


Hozzászólások száma : 42
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 7 EmptyHétf. Júl. 02, 2007 9:05 am

Csákányi

Örömmel jelentem, hogy a sokszor emlegetett smiley-kat NEM volt még idő felrakni, és valszeg egy darabig nem is lesz. Bent le van tiltva az USB port, otthon nincs netem, anyámékhoz nem megyünk egy darabig, a Muzslai házban meg nincs szívem elzavarni a kölyköket (lsd Kis Tábi Laughing )
Nem 2 perc ám feldobni ezeket. Jókora szüttyögés, de ami késik nem múlik. Egyszer egy szép napon fent lesznek. Ha ezen múlik a fórum élete, az szerintem mán régen rossz. affraid affraid affraid
Remélem mindenkinek szépen telt a hétvégéje, magam házastársi kötelezettségeimnek tettem eleget az említett időszakban.
Jó volt újra együtt lenni, beszélgetni, közösen enni, inni fürdeni a nejemmel....
Sógor nem is mondtad, hogy ennyire szporti lettél. Nem voltál te ilyen. Basketball Ezek a nők mit meg nem tudnak tenni a férfiakkal....

Písz
Vissza az elejére Go down
Judit

Judit


Hozzászólások száma : 27
Age : 37
Registration date : 2007. Jun. 02.

Milyen volt a napod? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 7 EmptyHétf. Júl. 02, 2007 8:53 pm

Sziasztok, megérkeztem moszkvába, minden rendben ment. Moszkva olyan, mint egy nagy havanna lakóteleppel körülvett csodálatos skanzen.
Elég drága minden, de a kaja eszméletlen, az itteni gyros! hát az valami eszméletlen!
A kolégium, ahol kb. másik 700 lengyel, kazah, koreai, japán stb. diákkal vagyok elég lepukkant, szocreál, csótányos, nagyon sivár, de annyira nem piszkos.
A szomszédban építkeznek, és vasbetonoszlopokat vernek le egésznap valami ósdi, füstölgő sárga masinával és reggeltől estig ütemes dörrenések vannak...:S
Alig van sötét, sokáig világos van, és alig lehet aludni emiatt, az említett építkezés és ay ágy miatt, mert az nagyon rossz, de már leraktuk a földre a matracot... Cool
de a lényeg, amiért itt vagyok: NAgyon sokat tanultam már egy nap alatt is, és még nem is volt órám (lesz mindennap 6)
Nagyon hiányoztok, majd írok még, ha történik valami érdekes.
puszi mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 7 EmptyHétf. Júl. 02, 2007 10:26 pm

Tök jó hogy tudósítassz Jucó! Ez szerintem majd visszahozza az életkedvet a fórumhoz. Képeket is dobhatsz majd fel!

Gery, láttam hívtál, de egész este füvet vágtam és most már nem akarlak megcsörögni. De majd holnap.
Előzetesen csak annyit, hogy bezséltem a Rebivel és szombat délelőtt be kellene mennünk a gyülibe újra együtt keresni az Urat.
Hogy van Lídia?

Pandy, milyen volt a mission?
Vissza az elejére Go down
Lídia

Lídia


Hozzászólások száma : 34
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 7 EmptyKedd Júl. 03, 2007 8:45 am

Sziasztok! Újra itt! Very Happy Very Happy Very Happy

Juditom nagyon hiányzol, jó, hogy legalább itt hallok felőled!

Köszönöm kérdésed, Laci, most már teljesen jól vagyok, még a hátfájásom is elmúlt, már szombat délutánra, dícsőség Istennek Hála Hála Hála

A gyerektábor jó volt, sokat beszélgettem, játszottam ezekkel az édes kölykökkel, bár írtóra kimerültem Meleg van Meleg van Meleg van
De!augusztusban újra bevállalunk a Szerelmemmel valami hasonlót Rendben

Ma eészen jó napom lesz, végre találkozom az én drága barátnőmmel, és végre dumcsizhatunk egy nagyot bounce bounce bounce

Jaj, Andi, tényleg összekészítettem Neked mindent, de sajnos nem tudtunk menni gyülibe....De majd szerdán....
Ezuton is szeretnék mindenkit figyelmeztetni, hogy szerdán testvéróra lesz
I love you

MINDENKINEK MILLIÓ CSATTANÓS PUSSSZ
lEGYEN MOSOLYGÓS NAPOTOK
Puszikállak Puszikállak Puszikállak
Vissza az elejére Go down
GeryBlade
Admin
Admin
GeryBlade


Hozzászólások száma : 42
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 7 EmptyKedd Júl. 03, 2007 9:41 am

Csőzet!

Juci mesélj mán milyen ez a Moszkva balhé? Hogy jössz ki a csótányokkal? Razz
Vigyázz magadra, és várunk haza. AZONNAL. Laughing
Aztán ne hozzál szégyent az országunkra. Csak ügyesen, okosan, ja és a legfontosabb NE LÉPJ BE A PÁRTBA. Nem úgy van ám

Jaja lesz egy kis lászt eksön híró augusztus közepén. Valami túlélő túra vagy mi. Nem sokat tudok róla, de a nevéből eredően már előre örülök. Kiszabadulok a gyárból, és kínozhatom petyhüdt testemet hegyen völgyön át.... Pedig ez sokkal közelebb áll hozzám: Okoska
Na mindegy a lényeg, hogy a szerelmem ott lesz. A többi nem számít...

Laci részemről done, de majd még beszéljünk.

Merre kóricál PéAndi? Úgy is mondhatnám, hovatűnt PéAndi?

G.
Vissza az elejére Go down
Lídia

Lídia


Hozzászólások száma : 34
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 7 EmptySzer. Júl. 04, 2007 10:36 am

Sziasztok!

Én most éppen izgulok, mert most jelentkeztem egy melóra (a Tanszéki kutatócsoport mnkájának segítése), és írtó jó lenne, ha bevennének, de sajnos ár tegnap lejött a mail, és csak ma vettem észre, és azóta már rég betöltődhetett a hely. Igaz, hogy csak ilyen adatrögzítéses, meg ilyesmi meló, de akkor is egy családkutató csoportban, és azt hiszem tudjátok, hogy engem pont ez érdekel....Szóval nagyon jó lenne Very Happy Very Happy Very Happy

Egyébként már nagyon örülök, hogy ma találkozunk Very Happy , már hiányoztok
Sajnos Judit nem lesz, de reméljük itt továbbra is hallhatunk Moszkvai kalandjairól Laughing Laughing Laughing

Hatalmas pussz Mindenkinek
Akik dolgoznak ( Tábi ,Andi, Szerelmem) Kitartás!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Puszikállak
Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 7 EmptyCsüt. Júl. 05, 2007 1:18 am

Elugrottam Debrecende a dicsi suliba. Fergeteges volt! Most jöttem haza, de gondoltam, még egy jó éjt puszit dobok nektek.
Puszikállak Puszikállak Puszikállak Puszikállak Puszikállak Puszikállak Puszikállak
Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 7 EmptyHétf. Júl. 09, 2007 6:01 pm

Na mizu?
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Éltek még?
Vissza az elejére Go down
Lídia

Lídia


Hozzászólások száma : 34
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 7 EmptySzer. Júl. 11, 2007 10:38 am

Sziasztok!
Szia Laci! Rolling Eyes Köszönöm kérdésed, én egvagyok , és éldegélek
De hogy eltűnt mindenki, Judit remélem nem fülelt le az orosz titkosszolgálat, hogy így eltűntéltél.................
Írjatok, emberek, hogy mi van veletek Laughing Laughing Laughing
Én vagyogatok, rengeteget angolozok, és nagyon-nagyon élvezem, bár szeretnék dolgozni is, de csütörtökön megyek bounce bounce
Remélem a jövő hétre több munkát kapok....
Neked , Szerelmem kitartás, minden menni fog, nagyon OKOS vagy.Szeretlek szerelmes

Mindennek mosolygós, szép napot, és írjatok:-)
Vissza az elejére Go down
Judit

Judit


Hozzászólások száma : 27
Age : 37
Registration date : 2007. Jun. 02.

Milyen volt a napod? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 7 EmptyPént. Júl. 13, 2007 11:46 pm

sziaszok,
jelentkezem innen az orosz fővárosból, ahol jelenleg éjszaka egy óra van, zuhogó eső, rossz idő, még mindig építkezés, stb.
De, a lényeg, amiért itt vagyok, hogy sokat tanulok, és okosodom, és nagyon jó egy más kultórát megismerni. vagyis sokat, mert főleg Törökökkel, spanyolokkal, malájokkal vagyok jóban. természetesen oroszokkal is.
Jaj, az orosz kaja!!! eszméletlen!! komolyan...ez foga legjobban hiányozni!
Remélem otthon minden rendben van, vigyázzatok magatokra, majd jelentkezem.
hiányoztok, puszi, judit
Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 7 EmptyVas. Júl. 15, 2007 9:43 pm

The End!
Milyen volt a napod? - Page 7 Dscf5510

Fergeteges volt a gyülitábor !
Vissza az elejére Go down
Rockbencze




Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 7 EmptyHétf. Júl. 30, 2007 12:28 pm

EZT CSAK AZ OLVASSA EL, AKIT ÉRDEKEL AZ ÉLETEM!

Na hát Szevasztok!

Látom. egy picit haldoklik a fórum, az utolsó bejegyzés is 15 nappal ezelőtt íródott be, és Papp Lackó halálával végződött. Sírvaröhögés
Na, de nem okolhatok senkit, hiszen én még régebben jelentkeztem. Ezt most igyekszem pótolni, és nagyvonalakban leírom nektek, hogy mi is történt velem júliusban.

Tehát ott hagytam abba a sztorizgatást, hogy elkezdtem bringázgatni. Sógor, fel szeretném hívni a figyelmedet, hogy ezt nem a Szerelmem hatására tettem, inkább fordítva történt a dolog: Ő kezdett el tekerni (nem fűves cigit!) az én kedvemért! Én mindig is nagyon szerettem ezt csinálni, de egyrészt még soha életemben nem volt ilyen jó gépem, másrészt mikor volt egy közepesen jó, azzal sokat mentem, de egy idő után ellopták tőlem! sírás ENNYIT erről.

Különben azóta Július elsejétől nyolcadikáig, tehát azon az egy héten 270 km-t bicikliztem. Ugyanis lementem Őrbottyánból Szomorra, onnan Velencére, ott is tekertünk egy csomót, miután hazaérkeztünk Pestre, ezt követte egy újabb szomori út, ami egyébként szörnyű volt, mert a 100-as autóuton mentünk,belekeveredtünk egy szörnyű viharba, és csuronvízesen érkeztünk meg a nagyszűleimhez. Innen még másnap visszatekertünk Pestre, majd este én még hazatekertem Őrbottyánba.

A térdem a végén úgy kikészült, és úgy fájt, hogy két hétig csak biccegni tudtam tőle, és azóta biciklin sem ültem. Meleg van

Szeptembertől kezdődik a teljes idejű szolgálatom a Jákimban, és mostanában arra készülgetek. Elkezdtünk csinálni a Ferivel egy, két személyes nagyon vicces, kakbaré jellegű színdarabot. Ez az első olyan darab, ami nem evangélizációs jellegű, csak röhögni lehet rajta, de azt úgy, hogy fetrengsz tőle a padlón.
ELVÁRLAK TITEKET BARÁTAIM A PREMIERRE! Rendben

Közben még dolgozom a Papám Könyvén is. Szorgalmasan gépelem, és tördelem be. Tök jó érzés, hogy évek óta ez az első nyaram, mikor nem kell diákmunkát csinálnom, mert Isten anélkül is megáld anyagilag, még jobban, mint sem gondoltam volna! Hála Neki!

Közben voltam Balcsin is Július 13-án és 14-én. Az nagyon jó szolgálat volt! A lényeg az volt, hogy összegyűjtöttek 150 református gyereket konfirmáció előtt és után egy táborba. A jákim Stúdió fellépett itt egy darabbal, aztán Feri nmeg én evangélizáltunk, másnap meg a Vészbejárat együttes adott egy óriási Rap koncertet. A lényeg az, hogy prédikáció után felhívást intéztünk a gyerekekhez, hogy térjenek meg, és fogadják be Jézust az életükbe. Ezt a legtöbben meg is tették, dicsőség Istennek! Hála

Aztán elkezdődött a Barnabás tábor, ahova végül is nem mentünk el Hannámmal, több dolog miatt is, amit most nem részleteznék. A lényeg az, hogy csak három napra mentünk le Inárcsra az esti Istentiszteletekre, és egyszer arra kényszerültünk, hogy ott aludjunk, mert lerobbantunk az autópálya kellős közepén. Képzelhetitek! Tök gáz volt! De végül a végén minden jól jött ki, mert akik Istent szeretik, azoknak minden a javukra van!
Szóval három prédikációt meghallgattunk a Golgota új pásztorától, Ő volt ugyanis a vendég a táborban, és mind nagyon szóltak hozzám is, meg Szerelmemhez is. Örülök, és hálás vagyok Istennek azért, hogy lementünk, és azért is, hogy Apukám mindig tudott vinni és hozni bennünket!

Most 28-án voltunka Szerelmemmel 11 hónaposak. Ezt a napot Ő szervezte meg, és én nagyon királyul éreztem magam. Minden meglepetés volt nekem!
Délelőtt megnéztünk egy Latabár filmet náluk videón, melynek a címe: FEL A FEJJEL! Ezt mindenkinek csak ajánlani tudom. Aztán dél körül elvitt engem egy nagyon jó étterembe, a Zöld Békába, ami a Duna mellett van. Itt az volt a vicces, hogy a Kincsem bekötötte a szemem, és én nem elég, hogy azt sem tudtam, hogy hova megyünk, de azt sem vágtam, hogy hol vagyok, mivel nem láttam semmit. Aztán csak az étteremben szedte le rólam a kendőt, ahol az első dolgok között, amit megláttam a gyönyörű Duna volt. Itt ettem életem legfinomabb halászlevét, miközben Ő békacombot ropogtatott mellettem. Este meg elmentünk moziba, ahol "A MÁSOK ÉLTÉT" néztük meg. Na, hát ez a film fenomenális! Nagyon ott van! Aki esetleg még nem látta, az azonnal pótolja hiányosságát! Megéri. Iszonyat! Án nagyon lehidaltam tőle! Na, elég az imádatból, tényleg jó film... Very Happy

Jah és 20-án csináltam egy interjút a Pandival is, Ő lesz a következő Jeligében, ha minden igaz. Ezt csak a reklám kedvéért mondtam el! Meg, ha már itt tartunk, akkor ebben a hónapban jelent meg egy friss szám, melyben az én interjúmet is megtalálhatjátok, ha van hozzá kedvetek. Az indiai ébredésről írtam benne, egy olyan magyar lánnyal beszélgettem, aki kint volt, és a saját bőrén tapasztalta az egészet. Ha esetleg érdekel benneteket a cikk, szóljatok nekem, mert tudok nektek adni ingyen egy darabot!

Ezen a héten meg megyünk el a Jákimmal Horvátországba az ottani Barbabás csoporthoz. Kérlek imázzatok értünk, hogy Isten legyen velünk a harcban, meg, hogy egység legyen közöttünk, meg, hogy térjenek meg az emberek! Szóval, hogyha netán talán az eszetekbe jutok, akkor mindenféleképpen említsetek meg a mennyei Atya előtt! Ezt megköszönném. Hála

Most búcsuzzok, de majd még jelentkezem! Ti is írjtok, hogy mi van veletek!

Isten áldjon benneteket, és érezzétek magatokat nagyon jól a bőrötökben! Imázom értetek. Puszikállak
Vissza az elejére Go down
Rockbencze




Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 7 EmptyKedd Júl. 31, 2007 8:10 pm

Most látom, hogy egy kicsit elbénáztam a múltkori hozzászólásomat. Razz

Na mindegy, azért az üzenet lényege nem változott, és minden ugyanolyan fontos maradt.

Azóta nem is történt velem olyan sok minden, csak esetleg annyi, hogy tegnap este volt egy rendhagyó Stúdió, ahol többek közt megnéztük a "Word Trade Center" című filmet. Nagyon megható film, én bizony szégyen ide vagy oda, bőgtem rajta. sírás

Ha tudjátok, ti is nézztek meg, még Jézus is benne van. Csodálatos! Jah és Oliver Stone rendezte!

Aztán a Ferivel hajnali fél négyig buliztam: sörözgettünk, Jagereztünk, és közben Tankcsapda, Omega, P Mobil számokat üvöltöztünk.

Ma meg összeraktam egy számítógépet, ez aztán tényleg Isten volt, mert én tisztában vagyok vele, hogy egyedül erre nem vagyok képes. Hála Hála Hála

Na Csőváz! Aztán jelentkezzetek!

Érdekelne a barlangászat is, hogy hogy alakul....
Vissza az elejére Go down
Rockbencze




Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 7 EmptySzer. Aug. 01, 2007 2:28 pm

Há-há itt vagyok!!!! Már megint csak én.... Egyedül!

Sajnos szerintem nem tudok menni a barlangtúrára, mert Pénteken csak éjszaka érkezünk haza a horvátországi szolgálatból, szombaton pedig Gyüli után, több, mint valószínű, hogy a Papámhoz utazok Szomorra.

Most pedig nemsokára indulok Testvérórára, úgy, hogy ott találkozunk!

Kérlek imázzatok értem, mert holnap és holnapután szolgálunk Horvátországban az ottani Barnabás csoporttal, és nagyon szükségünk van imatámogatásra!

Minden jót nektek! Isten áldjon meg benneteket!
Puszikállak
Vissza az elejére Go down
Bandesz

Bandesz


Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2007. Jun. 10.

Milyen volt a napod? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 7 EmptyHétf. Aug. 06, 2007 8:50 pm

Üdv mindenkinek!!!!


Hazajöttem a Barnabásból ami tök jó volt ,és most ithon guvasztok és ez nemjó! Remélem szombaton talizunk PÁPÁ
Vissza az elejére Go down
Rockbencze




Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 7 EmptySzer. Aug. 08, 2007 5:30 pm

Jaj de jó Andris, hogy te is írtál egy kicsit! Very Happy Gyerünk! Ez az! Fogjunk össze a Fórum életben tartásáért! Harcoljunk! Hiba

Amúgy remélem tényleg jól érezted magad a Barnabásban!

Én mióta nem írtam, azóta voltam Horvátországban, ami nagyon király volt! Az ottani Tiszi marha jó fej ember, habár egy kicsit sokat iszik, és egy kicsit antiszemita, de ettől eltekintve sokat röhögtem rajta.
Köszönöm, ha valaki imázott értem és a szolgálatért, mert tényleg voltak támadások, de a végén győzelemt kaptunk Krisztusban! Hallelujah!
Amúgy nagyon szép Kórógy, és az is eszembe jutott, hogy lehetne oda (is) szervezni egy kis ifjúsági programot. Mit szóltok ehhez vezetők????

Vasárnap este meg elmentünk a ZPbe Jamie Winchester koncerte, és nagyon jól éreztük magunkat! Annyira jó számai vanank ennek az ürgének! És olyan csodálatos, hogy a sok hitetlen csávó meg csaj ott ugrál, miközben Ő Istent imádja a dalaiban! Szóval Über Metál volt minden!!!!

Közben Isten nagy segítségével sikerült megírnom egy interjút a Pandival, ami a következő Jeligében lesz benne, ami Szeptember 22-én fog előreláthatólag megjelenni a United Hillsong koncerten! Ha a mostaniból kell még valakinek az szóljon, MERT MÉG TUDOK ADNI!!!!!

Tegnap meg azt ünnepeltük a Szerelmemmel, hogy pontosan egy éve láttuk meg egymást előszőr Jánoshalmán! Hálát adok Istennek, hogy akkor mind a ketten ott voltunk, és találkoztunk, és azóta is a sok nehézség dacára, még mindig egybe tart minket! Hála
Az ünneplésünk egyik programjaként megnéztük a L'ecsó című filmet. Ezt mindenkinek tiszta szívemből ajánlom! Hozzám szólt Isten, miközben néztem! De azt most nem írom le, hogy mit mondott, mert senkit sem akarok befolyásolni, inkább nézzétek meg, és közben legyetek nyitottak az Úrra!
Egyenlőre ENNYI. Majd még jelentkezem!
Vissza az elejére Go down
Rockbencze




Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 7 EmptyVas. Aug. 12, 2007 2:03 pm

Szevasztok Istennek Hősei és Harcosai!

Mióta utoljára írtam, azóta nem sok minden történt velem. A napjaim többnyire most már tényleg az igazi pihenés csodálatos áldásában telnek.

Mondjuk azért kilencedikén kemény napom volt. Apukának el kellett intéznem valamit a fóti Corában. Már korán reggel elindultam a tőlünk 12 kilométerre lévő bevásárlóközpontba. Persze biciklivel mentem.
Mikor odaértem, akkor derült ki, hogy teljesen potyára mentem. Így hát délután megint el kellett mennem.

Mikor megint Csomádon voltam, akkor ért el egy iszonyatos nagy vihar. Villámlott és dörgött ezerrel! Szörnyű volt... Azt még tudnotok kell, hogy én a VILLÁMTÓL nagyon félek... NAGYON!!!! Így majdnem egy órán keresztül dekkoltam egy buszmegállóban, miután rendesen eláztam.
Mikor nagy nehezen megéreztem a Corába, akkor elintéztem a dolgot, de visszafele egész végig azon paráztam, hogy megint rám szakad az ég, aztán hála Istennek megúsztam a dolgot. Viszont a nap végén nagyon éreztem a 48 kilómétert a lábamban.

Azért izgalmas nap volt. Szeretek bringázni!

Hoppá! Ha valakinek véletlenül megvan a SÖRGYÁRI CAPRICCIO, vagy tudja, hogy hol lehet megkapni, az RÖGTÖN ÉS HALADÉKTALANUL szóljon nekem! Nagyon fontos és sürgős.

Meg ha esetleg tudtok valami ROMANTIKUS helyet, akkor is szóljatok, legkkésőbb jövő hétig.

Tegnap meg végre tudtam beszélgetni a Bátyámmal normálisan, sőt Pestre is bementünk szórakozni. Sok mindent csináltunk, meg beszélgettünk egy nagyon jót, és a végén beültünk a Moziba és megnéztük a 23 as SZÁM című filnmet, ami szerintem nagyon ott van.
Csak egy kérdésem lenne, ami elkég cikki:
Ki tudja melyik a Bibliában a Számok Könyve? Ugyanis ez is benne volt a filmben...

Most két napig teljesen egyedül voltam itthon, de ma már mindenki hazajön! Nagyon jó volt!
Holnap meg már én is Pesten leszek, és Kedden ndulok Velencére kikapcsolódni egy picit. De pihenés szerintem ott nem lesz! Rendben
Vissza az elejére Go down
GeryBlade
Admin
Admin
GeryBlade


Hozzászólások száma : 42
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 7 EmptyCsüt. Aug. 30, 2007 5:56 pm

Na csőzet mindenkibe

Kissé ellaposodott a fórum, de remélhetőlkeg amint visszatér mindenki a rendes megszokott kerékvágásba, úgy ide is visszatér az élet.
Vannak a birtokomban új szmájlik amiket majd felrakok remélhetőleg belátható időn belül, ha nem akkor várjatok tovább. :-)

Mindenki mesélje el, hogy mi történt vele a nyáron. Képeket is adhattok nekem, a honlapra felrakom, csak adjátok oda.

Mi, egész múlt héten a Balatonon "dolgoztunk" a Rozsályi házaspárokkal kivéve Magdianyusék. :-) Zsír vót üdvözölnek mindenkit.

Támadunk 28-án Szerbiában remélem minnél többen sikerül lecsattogni.
Jövő héten megyek vissza a gyárba. :-(

Posztoljatok drágáim.

Vissza az elejére Go down
Rockbencze




Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 7 EmptySzomb. Szept. 01, 2007 4:22 pm

Ok Sógor! Akkor én mesélek, csak merjen valaki leállítani! Nem úgy van ám

Utoljára már nagyon régen írtam ide, úgy, hogy most sok bepótolnivalóm van.

Eredetileg úgy volt, hogy Augusztus 13-án pár keresztény újságíró barátommal elmegyünk nyaralni Velencére, de ez aztán nem jött össze, mivel a főszervező az utolsó pillanatban bedobta a törülközőt.

Így hát ketten maradtunk a Szrelmemmel, és igyekeztünk is okosan kihasználni az időt. Rengeteget buliztunk, kirándultunk, röhögtünk, egyszóval jól éreztünk magunkat.
Ebben a hónapban volt két ismerősömnek is a bucsúbulija. Az egyik Svájcba költözik ki véglegesen, míg a másik egy évet Ausztráliában fog tanulni.

Megnéztük az EVEN A MINDEN6O című filmet is. Én személy szerint nagyon sokat nevettem rajta, de amikor jöttek a komolyabb részek, a kijelentések, az üzenetek, akkor úgy megérintett Isten, hogy bizony egy picit sírtam is. sírás Ez van!
Szerintem nagyon jó film. Elég hű a Bibliához is, de közben az egészet modern korunkba ülteti át! Ha tehetitek nézzétek meg!

Másnap AMELIE CSODÁLASTOS ÉLETÉT néztük meg DVDn, ami viszont már egyáltalán nem tetszett, SŐT.....!!!!

16-án elindultunk biciklivel Vácrátótra,ahol az Arbarétumban nagyon szép, romantikus időt töltöttünk el. Innen tekertünk tovább Vácra, ahol fürüdtünk a Dunában is. Majd késő déután indultunk tovább Nagymarosra, ahol egy barátunknál, Keresztesi Zsuzsánál szálltunk meg. Ő nagyon szép heleyen lakik. Egy hegy tetején ál, egy gesztenyeerdő kellős közepén, tők magányban! Az egész nagyon áhitatos és romantikus. Fenségesen éreztük magunkat!
Másnap reggl innen bicajoztunk tovább, és letekertünk egészen a Margit - szigetig. Ez egy elég fárasztó út volt. Habár az út, több mint felén van bicikliút, ami nagyon jó, és ott lehet haladni is, de ahol nincs, az kész pokol és halálveszedelem.
De végül Isten segítségével egészségben és épségben landoltunk este 21 órakor Hannámék lakásában.

Folytatás később. Most Apukám jön a géphez. Sírvaröhögés
Vissza az elejére Go down
GeryBlade
Admin
Admin
GeryBlade


Hozzászólások száma : 42
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 7 EmptyKedd Szept. 04, 2007 9:18 am

Isten áldása kísérje utatokat bármerre jártok, s keltek.

Vissztértem a gyárba és annyi munkám van, hogy el sem hiszem. Legalább nem fogok unatkozni az elkövetkező néhány évben.

Pénteken remélem mindenki készül a bentalvásra, az áhitatra, és pantomimok tökéletesre fejlesztésére. Polifómot meg hálózsákot aki tud hozzon, mert csak 4(!!!) matrac van bent a gyüliben, és lehet nem lenne annyira kényelmes ha 10-en aludnánk rajta...

Remélem azt sem felejtettétek el, hogy szerdán testvéróra. Ez lesz az első alkalom, amikor az ifi fogja celebrálni az alkalmat. Mi csinálunk mindent... A jövőre nézve ez nagy lehetőségeket rejtegethet magában...

Legyen mindenki jó keresztény kisfiú & kislány
Vissza az elejére Go down
Lídia

Lídia


Hozzászólások száma : 34
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 7 EmptyKedd Szept. 18, 2007 9:42 am


Tényleg JuditSziasztok!

Látom a fórum már teljesen behalt, de azért reménykedjünk, hogy újra élet bköltözik belé, így hogy újra kezdődik az év.Én legalábbis nagyon szívesen hallanék rólatok...
Nekem újra egyetem, csupa izgalmak affraid
Na és délután persze még melózok is No
Egyébként elég rosszul érzem magam sajnos sírás
Tényleg, Judit, te már jobban vagy?
Mindenkit csókoltatok Puszikállak
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Milyen volt a napod? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Milyen volt a napod?
Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Élő Ige Ifi Gyülekezete :: Szövegelés-
Ugrás: