Élő Ige Ifi Gyülekezete
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Élő Ige Ifi Gyülekezete

Itt aztán mindenki elmondhatja a magáét.
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Milyen volt a napod?

Go down 
+8
Judit
zsuzsi
Lídia
Papp Laci
PAndi
Rockbencze
GeryBlade
Admin
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Judit

Judit


Hozzászólások száma : 27
Age : 37
Registration date : 2007. Jun. 02.

Milyen volt a napod? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 5 EmptyVas. Jún. 10, 2007 4:30 pm

Sziasztok,
most, itt töredelmesen bocsánatot kérek, amiért Gergő barát nem segített képeket feltölteni, és én ezt szóvátettem...Laughing
Most megyek is vissza tanulni, mert már csak holnap reggel van egy vizsgám, és végeztem sunny
Ez azt jelenti, hogy túléltem az első évet az egyetemen!!!!!!!!!!!!!!
Mindenkinek legyen egy nagyott áldott napja!
Vissza az elejére Go down
Judit

Judit


Hozzászólások száma : 27
Age : 37
Registration date : 2007. Jun. 02.

Milyen volt a napod? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 5 EmptyVas. Jún. 10, 2007 4:33 pm


KÖSZI, GERGŐ, HOGY INTÉZTÉL SLIDESHOWT! cheers
Vissza az elejére Go down
Rockbencze




Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 5 EmptyVas. Jún. 10, 2007 5:05 pm

Laci!
Miért ne áldana meg? Én biztos vagyok benne, hogy ott lesz végig melletted, és fogja a kezedet!

Judit, tiszta szívemből megbocsátok! Ja, hoppá! Én nem is Gergő vagyok!
Már tiszta őrült vagyok: összekeverem magam a sógorral. Ez biztos a sok Sajtójog, Sajtótöri, Filozófia és Kommunikáció miatt van. Sírvaröhögés
Vissza az elejére Go down
Pál Zsuzsi




Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 5 EmptyVas. Jún. 10, 2007 8:06 pm

Kedves vizsgázó tesók!

Ki kell tartanunk, nagyon nehéz, de muszáj!
Tudom, sokszor ilyen a helyzet, hogy csak nézel ki a fejedből affraid és nem érted, hogy fog valami sikerülni, de biznunk kell.
Most én is annyira ki vagyok. Próbáltam tanulni, de nem nagyon fogott a fejem, ráadásul ehhez a vizsgához gépen meg neten van anyag, és igy kellett tanulnom, utálok gépről tanulni. Meg itt voltak a tesómék is a kisbabával. Na mindegy.

Csak azt akarom mondani, hogy nagyon gondolok Rátok, tudom, hogy menni fog!!!

Egy kis vicc:
Két barát beszélget: Na hogy ment a vizsgád?
Jaj, nagyon jól, tuti, hogy nagyon tetszett nekik, amit mondtam, mert azt mondták, jöjjek el legközelebb is.
Smile

Sziasztok!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 5 EmptyVas. Jún. 10, 2007 11:05 pm

Zsuzsi!

A humorérzéked elképesztő így az álomvizsga Sleep előtt egy éjszakával pale
Igazából csak a Juci vizsgája miatt izgulok Neutral
Mindent bele Juci Wink Exclamation És készítsd a villát, péntek este a feje tetejére állítjuk bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Vissza az elejére Go down
Rockbencze




Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 5 EmptyVas. Jún. 10, 2007 11:47 pm

Papp Laci Barátom!

Miattam nem is izgulsz?

Ez azért fáj egy picit....

Most amúgy sem vagyok túl jól....

sírás


Még jó, hogy tudom Isten szeret engem!!!!
Vissza az elejére Go down
PAndi

PAndi


Hozzászólások száma : 21
Age : 41
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 5 EmptyHétf. Jún. 11, 2007 8:03 am

NA a lefontosabb az új kezdetekről...Smile
Képzeljétek tegnap valami olyan történt, ami riktán szokott...
teljesen kitakarítottam a házat..kivasaltam mindent és fél napot tanultam szépen... na ez Isten csodája..mostanában elég klasszul be tudom osztani az időmet.

NA de..van más is.. az albérletemből nem engedik,hogy kiköltözzek.. pale pedig az új helyemen tök rendes a néni,hogy mehetek kaukció nélkül,mert ingyen rendberakta a lakást..erre itt meg nem engednek el. Sad ha elmegyek,akkor kidobtam a pénzem,mert nem akarják visszaadni.
Szal most ciki lesz még időt kérni..de 30-án költözök végülis..akinek van ötlete, hogy kit kérjek majd meg a költözéssel kapcsolatban..az jó lenne, nem tudom kinek van kocsija meg hasonló.

Azon felül 16-án hívtak le Egerbe...de inkább most titeket választalak..már várom nagyon.
pusz
Vissza az elejére Go down
PAndi

PAndi


Hozzászólások száma : 21
Age : 41
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 5 EmptyHétf. Jún. 11, 2007 8:34 am

Laughing Hihi!!
Anyucikám hívott, hogy találkozott egy férfivel, aki elkérte a telefonszámát s már jó 2 hete szedi össze a bátorságát ehhez...szal jó zavarba voltak mintketten, mint két tini.
Anyum most nagyon boldog meg visszatették darabbérbe s így 30.000-rel többet vihet haza, mert nagyon ügyes varrónő.
S még van jó hír, de az még titok...

Annyira örülök..Köszönöm Istennek!
Tényleg új kezdet... Like a Star @ heaven

Szép napot!
Vissza az elejére Go down
Rockbencze




Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 5 EmptyHétf. Jún. 11, 2007 10:38 am

Feltettem egy kérdést a "Kérdéseink" rovatba.

Kérlek nézzétek meg, és ha tudtok válaszoljatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Köszi
Vissza az elejére Go down
Pál Zsuzsi




Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 5 EmptyHétf. Jún. 11, 2007 4:33 pm

Sziasztok!

Na mi van Veletek?

Bence! Hogy állsz? Mikor mész pontyosan vizsgázni?


Laci! A viccet egy kis feszültséglevezetésnek szántam, mostanra már biztos túl vagy rajta. Remélem azért nem tetszett nekik annyira, amit mondtál, hogy visszahivjanak. Egyébként what is with the language exam?

Na, Juci! Biztos Te is már túl vagy az utolsó vizsgádon, gratulálok az első egyetemi évedhez!
Vissza az elejére Go down
Pál Zsuzsi




Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 5 EmptyHétf. Jún. 11, 2007 4:35 pm

"Isten azért adott nekünk képzelőerőt, hogy elképzelhessük, milyenek lehetnénk.

És azért adott humorérzéket, hogy elfogadhassuk, milyenek vagyunk."
silent bounce scratch
Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 5 EmptyHétf. Jún. 11, 2007 10:19 pm

Kedves Teshowk!

Elképesztő fáradt vagyok, így rövidre fogom

Hála Hála Hála Hála Hála Hála Hála Hála Hála Hála Hála Hála Hála Hála Hála Hála Hála Hála Hála Hála Hála Hála Hála Hála Hála Hála Hála

Vége a sulinak!

Mérnök lettem!

ISTEN HŰSÉGES!

Puszikállak
Vissza az elejére Go down
Judit

Judit


Hozzászólások száma : 27
Age : 37
Registration date : 2007. Jun. 02.

Milyen volt a napod? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 5 EmptyHétf. Jún. 11, 2007 11:15 pm

Juppppíííí!!!!!
LACI!!! ÖRülök neked nagyon, gratulálunk!!!!

Én is elmondhatom, hogy már túlvagyok az első évemen, bár még két írásbelit nem javítottak ki Rolling Eyes

Mindent bele, azoknak, akinek még vannak hátra vizsgáik, és ne felejtsétek, hogy nem magatokért tanultok, hanem mert Isten lehetőséget adott arra, hogy ott üljetek a padban. Mert sokan erről csak álmodnak, hogy tanulhassanak. Szóval amikor bementek, gondoljatok arra, hogy most Isten kegyelmében lépkedtek. Így kívánok mindenkinek kitartó és eredményes tanulást!
Idea

közeleg a péntek!! Wink

Vissza az elejére Go down
Papp Laci

Papp Laci


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 5 EmptyKedd Jún. 12, 2007 12:56 am

Kedves judiT!
Kössz a gratulációt! flower neked!

Kedves Bencze!
Érted nem kell izgulni, hisz te olyan okos vagy! scratch

Zsuzsi! A szóbelim megvan, az írásbelim még nem derült ki. Question

Kedves Pandy Rolling Eyes neked most nem tudok mit írni Neutral

De hol vannak a többiek Question Question lol! lol! lol! lol! lol! [/color][/size][/size]
Vissza az elejére Go down
PAndi

PAndi


Hozzászólások száma : 21
Age : 41
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 5 EmptyKedd Jún. 12, 2007 8:25 am

JAj gyerekek! Indul a reggel...nyertem...2 hetes üdülést..Mallorcára!
Embarassed
Na most vagyok zaavarba...mert mér Korfura is kaptam helyet. Ott egy barátnőmnél fogok lakni, aki rajtam keresztül hallotta az evangéliumot s így szeretné meghálálni...
Bocsi de most sokkolva vagyok...
Még nem fogtam fel...
Vissza az elejére Go down
Kis Tábi

Kis Tábi


Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2007. Jun. 03.

Milyen volt a napod? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 5 EmptyKedd Jún. 12, 2007 9:15 am

Sziasztok!

Csak gratuláni tudok Pumpi és Laci! Very Happy Very Happy Very Happy Ügyesek vaygtok!
Nekem még van pár napom, de aztán..... sírás sírás sírás
Nem akarom!!!!!!!
Szóval egész nap csak tanulás és tanulás és tanulás és tanulás és tanulás lesz sírás

Most nagyon agyalok a Barnabás táboron.
Menjek oder ne menjek?
Ki megy még az ifiből?
Vissza az elejére Go down
GeryBlade
Admin
Admin
GeryBlade


Hozzászólások száma : 42
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 5 EmptyKedd Jún. 12, 2007 9:18 am

Sziasztok

Örülök, hogy lassan vége a vizsgáknak, és gratulálok mindenkinek mindenhez. Az utóbbi időben jó nagy hangsúlyt kaptak az ebbéli számonkérések. Ha mindenki mindent letett, akkor miről fogunk beszélgetni? Hogy szép az idő?

Remélem senki nem felejtette el, hogy PÉNTEKEN TÁMADÁS A JUCIÉKNÁL!!!
Utazunk
Azt még nem tudom, hogy hol, meg mikor találkozunk, de a target mán megvan jóideje. Majd telefonon, e-mailben, meg itt a fórumon közzétesszük a részleteket.

Exclamation Exclamation Exclamation UGYE SENKI NEM FELEJTETTE EL, HOGY HOLNAP TESTVÉRÓRA Exclamation Exclamation Exclamation

Zsuzsi az idézet drámai. Először jót röhögtem rajta, aztán eszembe jutott, hogy ez azért még sem teljesen így van, hála Istennek... No affraid

Legyetek jók. Mindenki vigyázzon magára, és holnap talizunk.

Puszikállak
Andi egészen drámai amit írsz. Korfu, meg Mallorca. Ilyet, hogy lehet csak úgy nyerni? Én mé nem nyerek soha? Ha annyira gáz neked a Mallorca téma, szívesen helyettesítenélek. tongue
Vissza az elejére Go down
GeryBlade
Admin
Admin
GeryBlade


Hozzászólások száma : 42
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 5 EmptyKedd Jún. 12, 2007 9:22 am

Kis Tábi írta:
Sziasztok!

Csak gratuláni tudok Pumpi és Laci! Very Happy Very Happy Very Happy Ügyesek vaygtok!
Nekem még van pár napom, de aztán..... sírás sírás sírás
Nem akarom!!!!!!!
Szóval egész nap csak tanulás és tanulás és tanulás és tanulás és tanulás lesz sírás

Most nagyon agyalok a Barnabás táboron.
Menjek oder ne menjek?
Ki megy még az ifiből?

Táb jó hogy menjé. Biztos írtó zsír lesz. Készíted az Úr útját, terjeszted az evangéliumot, kimutatod az emberek felé Isten szeretetét.
Meg elmondod boldog - boldogtalannak, hogy milyen király az ifink.
Rendben
Vissza az elejére Go down
GeryBlade
Admin
Admin
GeryBlade


Hozzászólások száma : 42
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 5 EmptyKedd Jún. 12, 2007 12:33 pm

Sziasztok

Olyan jó a MI ISTENÜNK. Csodálatos napom van. Itt ülök a gyárban, és Okoska , közben csodálatos keresztény muzsika duruzsol a fülembe, és egymás után kapom a jobbnál-jobb híreket, bizonyságokat.
A Juciéknál számítok egy Lídia, és egy András bizonyságra. Ezt nektek is hallanotok kell Exclamation Exclamation Exclamation
Tuti tátva marad a szátok. affraid

Na további szép napot evribádi.
Vissza az elejére Go down
Judit

Judit


Hozzászólások száma : 27
Age : 37
Registration date : 2007. Jun. 02.

Milyen volt a napod? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 5 EmptyKedd Jún. 12, 2007 4:26 pm

Nos, mindenkit szeretnék megkérni, hogy aki jön pénteken, és itt alszik, az legyen szíves polifómot hozni, akinek van. mert összeszámoltam, és bár sk hely van, nem vagyok biztos benne, hgoy mindenkinek jut ágy...
szóval, légyszi hozzon egykét ember magával polifómot!
Hálózsákot pedig mindenki.
köszi! várok mindenkit szeretettel.
Vissza az elejére Go down
PAndi

PAndi


Hozzászólások száma : 21
Age : 41
Registration date : 2007. May. 31.

Milyen volt a napod? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 5 EmptyKedd Jún. 12, 2007 4:59 pm

Ááá ez a királyság... ez a kedvenc keresztény rádióm..modern, új zenék vannak rajta..s pl így 15-16.00 között interjúk meg klassz beszélgetések:)
Angolozásnak se utlosó..
nekem nagyon tetszik hallgassatok bele!
Smile
http://www.cvc.tv/go/fuseaction/listen.main/lang/english
Vissza az elejére Go down
GeryBlade
Admin
Admin
GeryBlade


Hozzászólások száma : 42
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 5 EmptyKedd Jún. 12, 2007 5:39 pm

Judit írta:
Nos, mindenkit szeretnék megkérni, hogy aki jön pénteken, és itt alszik, az legyen szíves polifómot hozni, akinek van. mert összeszámoltam, és bár sk hely van, nem vagyok biztos benne, hgoy mindenkinek jut ágy...
szóval, légyszi hozzon egykét ember magával polifómot!
Hálózsákot pedig mindenki.
köszi! várok mindenkit szeretettel.

Juci ha jól emlékszem, akkor mán lezsíroztuk, hogy nekem lesz ágyam, ha már nem alhatok az asszonnyal. Laughing

Se polifómom, se hálózsákom, és meztelenül alszom. Embarassed
Rendben
Vissza az elejére Go down
Judit

Judit


Hozzászólások száma : 27
Age : 37
Registration date : 2007. Jun. 02.

Milyen volt a napod? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 5 EmptyKedd Jún. 12, 2007 8:05 pm

Gergő, ebbem az esetben, sajnos...... Arrow
Na, de hát az ilyen esetekre, mint a tiéd, szóval az ilyen esetekre tartom fenn a matracokat, ami van jónéhány. Csak tudod, számolgattam, és nem jut mindenkinek...
Tehát, gyertek, mert takarítok nektek, meg főzünk, meg minden!!!!

Én meg képzeljétek kaptam Hillsong-Ukraine-t!! nagyon jóóó, már 7 albumom van, és nagyon vicces nyelven énekelnek!
Laughing
Vissza az elejére Go down
Rockbencze




Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 5 EmptySzer. Jún. 13, 2007 1:25 am

Köszi mindenkienk mindent! Köszönöm, hogy még engem is szerettek...

Köszönöm a válaszokat és az érdeklődéseket, nagyonm eg vagyok hatódva! Komiolyan! Embarassed

De most sajnos nem tudok válaszolni, mert a Sajtójog és a Szociológia teljesen kiszívott, viszont holnap reggel megpróbálok itenni magamért. Very Happy

Most már csak kettőt tudok:

Egyrészt Isten szeret minket, és elfogad, úgy ahogy vagyunk, másrészt MA ESTE NYOLCKOR VÉGRE VALAHÁRA MEGJÖN SHREK BARÁTOM MAGYARORSZÁGRA!

"Mindig azt mondom: jobb kint, mint bent!"
Sírvaröhögés
Vissza az elejére Go down
Lídia

Lídia


Hozzászólások száma : 34
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 5 EmptySzer. Jún. 13, 2007 8:00 am


Sziasztok!
Jó rég nem voltam már itt, de sajnos nagyon leköt a tanulás, de már csak egy vizsgám van Laughing Laughing Laughing Pénteken
Isten atalmas, eddig mindvégig megsegített, ugyhogy miért pont ezen az uccsó vizsgán ne áldana meg? Na ez milyen logika? Laughing Laughing Laughing
Szal menni fog, csak pozítivan Laughing Laughing Laughing

Laci szeretnék neked innen is gratulálni az államvizsgához,
king
Judit, az első évhez queen
Zsuzsi, a haláli humorodhoz Sírvaröhögés
Bencze, Tábi, remélem nektek is gratulálhatok hamarosan alien Laughing
Andi, a sok-sok nyaraláshoz Rolling Eyes Laughing
Szerelmem, a sok munkához, és a remek ajándékválasztáshoz

Úgy látszik itt mindenki írtó ügyes
Én is az leszek ma , és végigtanulom az egész napot bounce bounce bounce

Mindenkinek hatalmas cuppppp
Legyen mosolygós napotok
Vissza az elejére Go down
Kis Tábi

Kis Tábi


Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2007. Jun. 03.

Milyen volt a napod? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 5 EmptySzer. Jún. 13, 2007 11:39 am

Sziasztok!

Nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánok az én drága, egyetlen, legokosbb, legszebb, legjobb fej nővérkémnek!!!!!!! Very Happy
flower Nagyon szeretlek! Puszikállak Puszikállak

Most nincs sok időm írni, mert mennem kell tanulni, hogy tudjak menni Juciékhoz. Remélem addig mindent befejezek.

Addig is sok Puszikállak
Vissza az elejére Go down
Lídia

Lídia


Hozzászólások száma : 34
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 5 EmptySzer. Jún. 13, 2007 12:46 pm

Köszönöm Drága Tábim Exclamation Exclamation Exclamation
Magamra ismertem Embarassed Embarassed Embarassed
bounce bounce bounce
Vissza az elejére Go down
Rockbencze




Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 5 EmptySzer. Jún. 13, 2007 2:48 pm

Sziasztok Tesókák!

Többen érdeklődtetek, hogy mikor lesznek az UTOLSÓ vizsgáim. Hát az ijesztő válasz a következő: holnap és holnapután.
Holnap diplomamunkavédés lesz, mikor is lehetőséget kapok arra, hogy kihirdethessem a vizsgabizottság előtt az örmhírt.
Kérlek imázzatok értem, hogy Isten drága Szentszelleme betöltsön az Ő erejével és szeretetével, és Ő adja a szavakat a számba!
Holnapután pedig szóbeli vizsgáim lesznek kb hat tantárgyból. Ez úgy fog kinézni, mint egy érettségi. Szóval elég fárasztó lesz. Imázzatok értem, ha Isten a szívetekre helyez, hogy azt a tételt húzzam, amit még nagyjából tudok is.

Ha sikerülni fog a vizsgám, akkor tudom, hogy az teljesen Isten dicsősége lesz, a többi pedig az én arcom pirulása. Sajnos érzem és tudom, hogy nem vagyok rendesen felkészülve, LEGYEN MEG ISTEN AKARATA!

Kedves Judit! Gratulálok neked az első egyetemi éved sikeres befejezéséhez!

Kedves Laci! Gratulálok neked, azért, hogy mérnök lettél! A hogyan továbbokért pedig egyáltalán ne aggódj, hiszen Isten kezében van az életed!

Drága Lídia! Neked meg nagyon boldog 20. születésnapot kívánok! Isten áldjon meg téged gazdagon, és töltse be minden szükségedet! Kívánom, hogy még a maradék vizsgáidban is megláthasd Isten dicsőségét!

Pál Zsuszi! Köszönöm a sok buzdítást és bátorítást!

Tábi! Nagyon szorítok és imázom érted, hogy jövő hét hétfőn sikerüljön minden, és olyan eredményeket érjél el, amiről még álmodozni sem mertél! Akkor már nagyon érett leszel!
lol!
Szerintem menjél Barnabás táborba is, hiszen ennél jobban úgysem töltheted el az idődet, minthogy Istennek szolgálsz, és emberekt halászol! Mi Hannával valószínűleg csak a felkészítő részére megyünk, mert utána még lesz a Jákimmal is szolgálat.

Kedves Sógor! Szerintem ne aggódjál amiatt, hogy nem lesz téma vizsga után! Mi igenis be fogjuk neked bizonyítani, hogy van élet az iskoa után is... Laughing
Habár ezt szerintem már te úgyis tudod!
Vissza az elejére Go down
Rockbencze




Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 5 EmptySzer. Jún. 13, 2007 2:57 pm

Még valami:

Judit!

Most jelenleg úgy néz ki, hogy menni fogok péntek este hozzátok, de a részleteket még nem tudom.
Az a napom sajnos elég zavaros lesz....

Délelőtt 11 órakor indul egy jó kis vizsgával Pesten, utána Őrbottyánban ballag az öccsém, utána lehet, hogy elmegyek JESUS REVOLUTION koncertre, de az is lehet, hogy nem.

Utána meg rohanok hozzátok!

Viszont másnap reggel kilencre el kell mennem a Jákim Színházba (ami szerintem tőletek fél órára van), mert megyünk a Vajdaságba szolgálni.

Na, most még azt sem tudom, hogy mi lesz Hannával. Mert Ő is jön a ballagásra, aztán csak akkor megyünk el a koncertre, ha neki van hozzá kedve, és ha másnap jön a Vajdaságba a Jákimmal, akkor Ő is nálatok aludna.

Szóval ez az egész még tök bizonytalan, és lehet, hogy csak az utolsó pillanatban fognak kiderülni a dolgok. Imázom, hogy Isten tökéletes akarata legyen meg!

Az viszont szinte biztos, hogyha megyünk is hozzátok, akkor nem tudunk magunkkal vinni polifont és hálózsákot! Crying or Very sad

Szerintetek mi legyen? Egyáltalán menjek a buliba? Egy kicsit túl zavaros minden....

Vissza az elejére Go down
Rockbencze




Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2007. May. 30.

Milyen volt a napod? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 5 EmptySzer. Jún. 13, 2007 6:18 pm

Híjjjj! Megyek és megnézem SHREK Barátom és Testvérem legújabb filmjét!

Mindjárt elszállok annyira boldog vagyok!
Ma este beteljesül egy álmom!

"Az ogre, mint a hagyma..." Sírvaröhögés
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Milyen volt a napod? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen volt a napod?   Milyen volt a napod? - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Milyen volt a napod?
Vissza az elejére 
5 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Élő Ige Ifi Gyülekezete :: Szövegelés-
Ugrás: